techunbox logo v2

3 powody, dla których Autoryzowany Serwis Apple to najlepszy ratunek dla Twojego urządzenia

serwisapple

Nawet najwyższej klasy sprzęt może czasem wymagać trafnej diagnozy lub kompleksowej naprawy. Jeśli masz problem z Twoim urządzeniem od Apple, nie zdawaj się na intuicję majsterkujących hobbistów. Zwróć się do prawdziwych fachowców, dla których sprzęty „z jabłkiem” nie mają żadnych tajemnic. Gdzie otrzymasz taką pomoc? Wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Apple!

Czy naprawa Apple się opłaca?

Spójrzmy prawdzie w oczy: wypadki się zdarzają. Dobra wiadomość jest taka, że zepsute gadżety Apple można z dużym prawdopodobieństwem odnowić. Zastanówmy się jednak nad podstawową kwestią, którą rozważyć muszą użytkownicy pogwarancyjnych sprzętów – czy ich naprawa w ogóle się opłaca?

Jeśli planujesz dalej cieszyć się swoim ulubionym urządzeniem, w większości przypadków opłata uiszczona w serwisie okaże się dużo niższa niż cena zakupu nowego sprzętu. Co więcej, jeśli korzystasz z modelu, którego od dawna nie ma już w sprzedaży, możesz mieć problemy z jego nabyciem, nawet z drugiej ręki.

Czym charakteryzuje się serwis autoryzowany przez Apple? 3 powody, dla których warto z niego skorzystać

Co to znaczy, że Serwis Apple jest autoryzowany? Producent na drodze współpracy zobowiązuje firmę zewnętrzną do postępowania w zgodzie z restrykcyjnymi procedurami, dzięki którym poziom jej obsługi odznacza się najwyższym standardem.

W zamian oferuje dostęp do wiedzy na temat aspektów technicznych, certyfikację pracowników, która zapewnia im unikalne kwalifikacje i zrozumienie specyfiki urządzeń Apple oraz dostęp do oryginalnych części. Dzięki temu autoryzowane punkty naprawy zapewniają Ci to, czego nie może zagwarantować żaden inny serwis.

Oto trzy najważniejsze powody, dla których warto powierzyć im swój sprzęt!

Obsługują Cię prawdziwi specjaliści

Technicy, którzy zajmują się Twoim urządzeniem, mogą pochwalić się niezbędnymi do tej pracy certyfikatami, ale wyróżnia ich coś jeszcze. W zasadzie każdy z nich jest fanem urządzeń tej marki i z chęcią pogłębia swoją wiedzę. Gdy nad Twoim sprzętem pochyla się prawdziwy znawca i pasjonat, możesz mieć pewność, że zrobi wszystko, aby zidentyfikować problem i go rozwiązać. Misją serwisantów Apple jest zapewnienie najbardziej profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

Naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, autoryzowany serwis Apple zawsze wykorzystuje oryginalne części. Jakie ma to znaczenie dla jakości usług?

Po pierwsze, nie musisz się obawiać, że przy naprawie zastosowane zostaną tanie zamienniki. Po drugie, zachowana zostaje integralność urządzenia – nieoryginalna część, nawet ta wysokiej jakości, może nie współpracować właściwie z resztą komponentów i zakłócać działanie całego układu.

Co więcej, technicy w swojej pracy wykorzystują narzędzia dostosowane do konkretnych modeli urządzeń – zaprojektowane i dostarczone przez Apple. Korzystają również ze specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego, które umożliwia szybsze i łatwiejsze wykrywanie problemów i usterek.

Serwis w ramach programów naprawczych

Autoryzowane Serwisy Apple obsługują wszystkie programy serwisowe oferowane przez tego producenta. Oznacza to, że jeśli Twoje urządzenie spełnia określone warunki, możesz zyskać możliwość darmowej naprawy. Listę aktualnych programów znajdziesz na oficjalnej stronie Wsparcia Apple.

Pogwarancyjny serwis Apple w Polsce? Polecamy iSpot

Szukasz najlepszego miejsca do naprawy urządzeń Apple w Polsce? Sprawdź usługi oferowane przez iSpot. To autoryzowany serwis od lat ściśle współpracujący z gigantem z Cupertino, który nie tylko posiada usługę door-to-door na terenie całego kraju, ale też może przyjąć Twój sprzęt w jednym z 31 salonów iSpot w 14 miastach w Polsce.  Co więcej, w Centrach Serwisowych iSpot możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistami serwisowymi, a stała komunikacja mailowa z technikami, zapewnia sprawną i transparentną komunikację. Centra Serwisowe znajdziesz w Warszawie, Katowicach i Gdyni.

Pęknięta szybka w Apple Watch? Wyeksploatowana bateria w iPhonie? A może uszkodzona matryca w ulubionym Macu? Przywróć dawny blask i funkcjonalność Twojego sprzętu od Apple z pomocą Autoryzowanego Serwisu pogwarancyjnego!

Artykuł sponsorowany

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać