Warunki korzystania

Każdorazowe korzystanie z witryn znajdujących się w domenie TechUNBOX.pl oznacza akceptacje niniejszych postanowień.

Ochrona danych osobowych

Serwis nie przechowuje danych osobowych użytkowników w myśl rozumienia ustawy o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997.

Ochrona adresów e-mail

Żaden adres e-mail użyty w celu rejestracji dostępu do witryn w domenie techunbox.pl nie będzie przekazany podmiotom trzecim.

Zakres udostępnianych danych

Podmiotom trzecim nigdy nie są przekazywane dane dotyczące konkretnych, identyfikowalnych użytkowników, a jedynie zagregowane statystyki.

Wyłączenie odpowiedzialności

Pomimo dochowania najwyższych standardów redakcyjnych nie zapewniamy jakiejkolwiek gwarancji na zawarte w serwisie informacje. W szczególności dotyczy to odpowiedzialności za wyniki zastosowania lub niezastosowania informacji zawartych w serwisie. Redakcja TechUNBOX nie odpowiada również za wszelkie możliwe straty wynikające z niemożliwością uzyskania dostępu do serwisu.

Prawa autorskie

Każdy artykuł własny jest oznaczony sygnaturą autora. Jego dalsze wykorzystywanie jest możliwe jedynie za pisemną zgodą wydawcy. Komentarze i wpisy do sekcji edytowalnych przez użytkownika pozostają własnością autora. Autor wpisu zgadza się na wykorzystywanie go w wszystkich mediach publikowanych przez wydawcę z zachowaniem informacji o autorze oraz linkiem do źródła.

Wszystkie opublikowane nazwy handlowe, znaki firmowe i towarowe produktów są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub nazwami zastrzeżonymi dla firm, do których należą i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Nota prawna

Właściciele serwisu TechUNBOX.pl mają wyłączne prawo do zawartości umieszczonej na portalu i w każdej chwili, bez uprzedzenia, mogą ją modyfikować, zaprzestać rozwijania serwisu, zaprzestać oferowania jakichkolwiek usług i skasować dane udostępnione poprzez ten serwis, tymczasowo lub na stałe, nie ponosząc z tego tytułu żadnych konsekwencji zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jednocześnie informujemy, że wykorzystanie materiałów zamieszczonych w serwisie TechUNBOX.pl może się odbyć wyłącznie po uzyskaniu zgody właścicieli serwisu. Dodatkowo uprzedzamy, że TechUNBOX.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku zastosowania się do informacji zawartych w artykułach i informacjach prasowych publikowanych na łamach TechUNBXO.pl.

Osoby, które naruszą powyższe postanowienia regulaminu mogą zostać zablokowane w serwisie TechUNBOX.pl.

Przewiń do góry