techunbox logo v2

Waza S1 – szczoteczka soniczna

waza s1 szczoteczka soniczna

Waza S1 to tania szczoteczka soniczna od naszych chińskich przyjaciół.  To dosyć popularna konstrukcja (rebrand). Działa to na korzyść szczoteczki, ponieważ jeśli któryś z akcesoriów się uszkodzi łatwo będzie znaleźć część zamienną. W przeciwieństwie do szczoteczki od Xiaomi Soocas ta nie posiada „smart” dodatków.

Jak wykonana jest Waza S1 oraz co oferuje?

Szczoteczka wykonana jest plastiku i może poszczycić się wodoodpornością (certyfikacja IPX7). Waza S1 jest dosyć spora i ciężkawa, ale nie jest to wadą ponieważ dzięki temu pewniej leży w dłoni.

Na szczoteczce jest jeden przycisk, który służy do przełączania pomiędzy trybami:

  1. Czyszczenie
  2. Wrażliwy tryb – w przypadku podrażnionych dziąseł
  3. Masaż – najdelikatniejszy tryb
  4. Wybielanie
  5. Polerowanie

Warto przeczytać instrukcje, która jest wraz ze szczoteczką. Objaśnia ona, kiedy użyć którego z trybów. Gdy zaczynamy warto przez pierwszy tydzień używać trybu masaż, ponieważ dziąsła mogą nie polubić od razu nowej szczoteczki. Już po pierwszym tygodniu używania szczoteczki czuć znaczącą różnicę w porównaniu do zwykłej szczoteczki, zęby wydają się być gładsze i czystsze.

Waza S1 ma wbudowany timer, daje znać krótkim przerwaniem pracy, kiedy należy przejść do następnej części szczotkowania. Ponadto szczoteczka sama wyłączy się po 2 minutach szczotkowania (takie są według producenta zalecenia, jeśli chodzi o optymalny czas szczotkowania).

W zestawie ze szczoteczką dostajemy 2 główki (miękkie), szczoteczkę, pokrowiec do przenoszenia 2 główek i szczoteczki oraz stacje do ładowania. Stacja do ładowania indukcyjnego (bezprzewodowego) nie jest wyposażona w kostkę do wpięcia się w sieć zasilającą

Czy polecam szczoteczkę?

Tak jak najbardziej,  od razu odczuwamy różnice po początkowym użytkowaniu, ponadto odznacza się ona bardzo dobrym czasem pracy na baterii (około 3-4 tygodni). Dodatkowymi bonusami na plus jest wbudowany timer oraz możliwość dostosowywania siły wibracji główki. Ponadto dodatkowym atutem szczotki jest cena główek, kosztują one w przeliczeniu na PLN około 12 zł! Jedynymi minusami tego zestawu są brak kostki do zasilania stacji oraz to, że pod główkę i przycisk dostaje się pasta, co później jest trudne do wyczyszczenia.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać