techunbox logo v2

Co kupić w prezencie fanowi Apple?

Co kupić w prezencie fanowi Apple

Czy zdarzyło ci się kiedyś szukać prezentu dla fana Apple? Wielbiciele tej marki zwykle są na bieżąco z wszelkimi nowościami na rynku, nierzadko kupując nowego iPhona lub komputer zaraz po premierze. Jak więc sprawić takiej osobie prezent, skoro trudno ją będzie zaskoczyć czymś nowym, a w dodatku produkty Apple są bardzo kosztowne?

Uniwersalny upominek

Z pomocą przychodzą bony podarunkowe, dzięki którym wybór prezentu pozostaje po stronie obdarowanego. Apple gift card to karta podarunkowa Apple, którą możesz doładować wybraną przez siebie kwotą, są bowiem dostępne w różnych nominałach. Można nią płacić za zakupy w App Store, Apple TV, Apple Music, iTunes, Apple Arcade, aplikacji Apple Store i na stronach internetowych Apple – karta podarunkowa będzie działać w każdym z tych przypadków.

Ty wybierasz wartość prezentu, obdarowany wybiera, co kupuje.

Bon prezentowy może opiewać na różne kwoty – zdecyduj, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na upominek, i doładuj kartę wybranym nominałem. W ten sposób możesz dać w prezencie wszystko, od opaski do zegarka po nowego iPada. Obdarowany może wykorzystać kod na zakup abonamentu Apple TV lub dostępu do serwisu muzycznego iTunes, może także wydać swój karnet na inne usługi lub subskrypcje.

Nie tylko iPhone

Karnet upominkowy Apple to możliwość podarowania doładowań do płatnych gier lub aplikacji, dostępu do seriali lub muzyki, zakupu gadżetów lub, jeśli chcesz zaoferować hojną kartę przedpłaconą, sprzętów i urządzeń firmy Apple. Co najważniejsze, to osoba, która otrzymała karnet, może sama zdecydować, co najbardziej chciałaby dostać w prezencie, i wybrać dokładnie to, czego potrzebuje. To doskonały sposób na to, aby niespodzianka była trafiona.

Gdzie kupić karnet podarunkowy Apple?

Kody prezentowe Apple dostępnej są zarówno przez internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Jeśli masz trochę czasu, możesz zamówić karnet z dostawą do domu, dzięki czemu otrzymasz kartę w eleganckiej, plastikowej formie. Wymaga to jednak oczekiwania na przesyłkę.

Jeśli chcesz kupić prezent pilnie lub po prostu nie lubisz czekać na dostawę, najlepiej wybrać się do jednego ze sklepów sieci Żabka. W każdym z nich możesz zakupić karnet prezentowy. Wystarczy, że poprosisz przy kasie o doładowanie Apple i wybierzesz kwotę, jaką chcesz zakodować na bonie upominkowym. Po zapłaceniu otrzymasz wydruk z kodem doładowującym oraz instrukcją jego wykorzystania.

Podaruj bliskiej osobie wybór

Aby sprezentować zakupiony karnet podarunkowy, możesz go komuś wręczyć lub po prostu podać wydrukowany na karnecie kod pozwalający na opłacenie usług Apple.

Karty podarunkowe pozwalają na samodzielny wybór upominku, dzięki czemu masz pewność, że bliska osoba otrzyma dokładnie to, czego pragnie.

Artykuł sponsorowany.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać