techunbox logo v2

Amazfit PowerBuds i Zenbuds czyli nowość od Huami by Xiaomi

amazfit powerbuds amazfit zenbuds

Submarka Xiaomi czyli Huami Amazfit była do tej pory głównie znana z opasek sportowych i smart zegarków. Ta sytuacja się zmieniła, gdyż firma zaprezentowała  na CES 2020 słuchawki bezprzewodowe.

Amazfit PowerBuds słuchawki na trening

PowerBuds to słuchawki, które będą potrafiły śledzić ćwiczenia między innymi dzięki monitorowaniu tętna. Słuchawki ważą 7 gram (6 + 1 – słuchawki + nakładka), a bateria ma wytrzymać do 8 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Jak to większość słuchawek tego typu mają w zestawie etui, które dodatkowo może podładować sprzęt, co da sumarycznie nawet 24 godzin słuchania muzyki. Dla komfortu podczas ćwiczeń producent dołącza dodatkowo magnetyczne nakładki, które ma utrudnić wypadnięcie. Amazfit PowerBuds wycenione są na 99 dolarów (ok. ~378 zł), sprzedaż rozpocznie się w Lutym 2020. Nie wiadomo kiedy trafią do Polski.

amazfit powerbuds

Amazfit ZenBuds słuchawki na spokojny sen

ZenBuds zaprojektowane są do izolowania otoczenia, tak aby można było w spokoju zasnąć albo troszkę się uspokoić w zatłoczonym miejscu. Słuchawki mają się automatycznie wyłączać po zaśnięciu. Urządzenie może monitorować sen zbierając dane na temat tętna, pozycji ciała oraz ruchów, co niewątpliwie pomoże usprawnić te funkcjonalność. Słuchawki mają funkcję inteligentnego snu, dzięki której obudzą w odpowiedniej fazie. Urządzenie ma ważyć tylko okolice 2 gram, aby zbytnio nie przeszkadzać w doprowadzeniu do stanu Zen. Amazfit ZenBuds nie mają jeszcze oficjalnej daty premiery, cena także nie jest znana.

Jak Wam się podobają słuchawki od Huami?

Źródło: AndroidAuthorityZenBuds – AmazfitPowerBuds – Amazfit

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać