Androidowy DOOM i DOOM II dostaje obsługę 60 FPS i nie tylko!

Doom Na Smarftony
Doom Na Smarftony

Bethesda przeportowała dwa pierwsze DOOM’y na Androida w zeszłym roku. Start nie był zbyt dobry, ale na szczęście grę ratują aktualizacje, w tym ta najnowsza!

Aktualizacje aplikacji DOOM i DOOM II

Premiera jak to w przypadku Bethesdy nie odbyła się bez wtopy. Na szczęście aktualizacje ratują produkcje. Z nowych funkcjonalności można wymienić obsługę plików WAD. To pliki dzięki, którym można udostępniać własne poziomy (pliki działają multiplatformowo). Pliki będzie można ściągnąć przez Bethesda.net. W przypadku Androida można wgrać ręcznie używając lokalizacji

/Android/Data/com.Bethsoft.DOOM/files/WADs

Dodatki, które pojawią się na Bethesda.net mają być sprawdzane przez firmę. Gra została także zoptymalizowana. Między innymi został dodany tryb 60FPS, szybki stan zapisu oraz usprawnienia przy graniu na padzie. Warto dodać, że aktualizacja nie dotyczy tylko Androida, ale także urządzeń Apple oraz konsol Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: AndroidPolice, DOOM Google Play

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Założyciel oraz redaktor naczelny portalu TECHUNBOX. Fan marki Xiaomi oraz chińskiej innowacji. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Specjalista SEO w najlepszej firmie contentowej w Polsce.

Amazfit Powerbuds Amazfit Zenbuds

Amazfit PowerBuds i Zenbuds czyli nowość od Huami by Xiaomi

Xiaomi Black Shark 3 May Be The First Smartphone In

Xiaomi Black Shark 3 to pierwszy smartfon z 16 GB RAM?