techunbox logo v2

Chmura skrojona na miarę Twoich potrzeb tylko w IQ

datacenter 4266405 1920

Chcesz znaleźć firmę, która zaoferuje Ci najlepsze rozwiązania informatyczne w chmurze? Nie musisz szukać dalej, bo IQ jest właśnie tym czego potrzebujesz. Sprawdź to nowoczesne i niezawodne polskie centrum danych i przekonaj się o tym sam. Dowiedz się więcej na temat ich oferty z lektury naszego artykułu. Na pewno będziesz zadowolony!

IQ.pl – jakość, wydajność oraz bezpieczeństwo

Jeżeli potrzebujesz miejsca z zaawansowaną infrastrukturą IT i usługami dostępnymi w bardzo atrakcyjnych cenach, to IQ jest czymś dla Ciebie. To jedno z najnowocześniejszych Data Center w Polsce, które zapewnia swoim klientom spersonalizowane rozwiązania.

W ofercie IQ.pl znajdują się między innymi usługi takie jak kolokacja, miejsca na backup, serwery dedykowane z administracją i bez, administracja i konsulting IT, migracja, cloud VPS, hosting, wykup domeny, transfer domeny, certyfikaty SSL i wiele innych.

Na klientów IQ.pl czekają nowoczesne serwery wyprodukowane przez najlepsze marki ze świata IT. Centrum Danych jest ściśle chronione zarówno przed atakami fizycznymi, jak i cyberatakami. Jest także zabezpieczone na wypadek awarii, między innymi przez własne agregaty prądotwórcze oraz niezależne od siebie trakty światłowodowe obsługiwane przez wielu operatorów.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź IQ.pl i zapoznaj się ze szczegółami interesujących Cię usług. Ich kompleksowość zadowoli każdego.

Wysokiej jakości usługi chmurowe – tylko w IQ

Jeżeli chodzi o rozwiązania chmurowe, to trudno znaleźć ofertę równie atrakcyjną, jak ta od IQ. Usługa łączy w sobie wysoki poziom bezpieczeństwa, świetną dostępność oraz nieograniczone możliwości rozbudowy dostosowane do oczekiwań klienta.

Usługi chmurowe zapewniane przez IQ są znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjne rozwiązania związane z przechowywaniem danych. Dzięki redundantnym komponentom, gdy jeden z nich ulegnie awarii, jest natychmiast zastępowany nowym, co pozwala na zachowanie ciągłej i pełnej dostępności do zasobów. Nie można zapominać również o skalowalności, która pozwala na dodatkowy przydział zasobów w wypadku rozbudowy chmury. Dzięki temu dostęp do usługi nigdy nie spowalnia i nie staje się uciążliwy.

Oferta od IQ na rozwiązania chmurowe jest skierowana do klientów biznesowych, deweloperów, agencji inwestycyjnych, a także instytucji publicznych. Wysokie możliwości spersonalizowania usług zapewniają pełne dopasowanie zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i wymogów prawnych danej branży.

Łatwy i szybki transfer domeny – sprawdź

Jeżeli masz domenę i chciałbyś przenieść ją do IQ, nie musisz martwić się tym procesem. Transfer domeny zamyka się w paru prostych krokach, które można wykonać dosłownie w parę minut.

Pierwszy z nich to wprowadzenie nazwy danej domeny, później podanie kodu AuthInfo otrzymanego od aktualnego dostawcy usługi i w końcu potwierdzenie transferu poprzez zatwierdzenie linku przesłanego w wiadomości email. W przypadku rozszerzeń europejskich przenoszenie domeny jest jeszcze mniej skomplikowane, bo końcowe zatwierdzenie odbywa się automatycznie.

Cennik dotyczący transferu domeny i innych powiązanych usług znajdziesz bezpośrednio na stronie IQ!

Materiał partnera

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać