techunbox logo v2

Czy wiesz, że Black Friday już niebawem?

Czy wiesz, że Black Friday już niebawem?

Osoby chcące kupić prezenty swoim najbliższym na zbliżające się Boże Narodzenie, muszą przygotować się na znaczny wydatek pieniędzy, co może w znacznym stopniu uszczuplić budżet. Istnieje jednak sposób na sprawienie radości swoim bliskim przy jednoczesnym braku konieczności wydawania dużych sum na prezenty. Rozpoczynający się w ten piątek Black Friday to komercyjna tradycja zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych, która pozwala na kupno wymarzonych produktów w atrakcyjnych cenach. Dotyczy to wielu dziedzin i branż – w promocyjnych cenach kupić można zarówno odzież czy buty, jak i przeróżne sprzęty elektroniczne RTV i AGD. Przekonaj się, jak wiele można zyskać, robiąc zakupy w Black Friday.

O czym warto pamiętać, robiąc zakupy w Black Friday?

Jedną z podstawowych rzeczy, jaką należy sprawdzić przed rozpoczęciem zakupów w ramach wyprzedaży w Black Friday jest cena danego towaru, a konkretnie to, czy w innym sklepie nie przygotowano lepszej promocji na ten typ produktów. Może się bowiem okazać, że w sieci handlowej, która specjalizuje się w sprzedaży danego rodzaju towaru, dostępny jest on w parze z innym przedmiotem czy specjalnym dodatkiem. Sprawia to, że taka oferta jest atrakcyjniejsza zarówno dla osoby kupującej (uzyskuje lepszą cenę za ten sam produkt), jak i sprzedającego, który dzięki swojej konkurencyjnej ofercie zyskać może wielu stałych klientów.

Wiele sklepów i sieci handlowych przygotowało z okazji Black Friday bogatą ofertę online, jednak warto mieć na uwadze, że część punktów stacjonarnych będzie miała swoje własne promocje. Dobrze jest wtedy dokładnie zapoznać się z aktualnymi zniżkami i wybrać te, które pozwolą na zakup ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach. Więcej w informacji o ciekawych promocjach na artykuły RTV i AGD znaleźć można, sprawdzając poradnik Media Expert.

Black Friday w 2020 roku – na jaką formę zakupów lepiej się zdecydować?

Promocje w ramach Black Friday rozpoczynają się w ostatni piątek listopada, czyli dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Ze względu na panującą pandemię, duża część galerii handlowych i innych wielkopowierzchniowych obiektów będzie zamknięta. Niektóre sklepu dalej będą jednak otwarte, dlatego jeśli w Black Friday chcemy zrobić zakupy w naszym ulubionym miejscu, to istnieje spora szansa, że będzie taka możliwość. Wcześniej warto się skontaktować z obsługą lub zapoznać ze stroną internetową.

Black Friday 2020 to jednak przede wszystkim przeceny w Internecie, w tym na stronie https://www.mediaexpert.pl/lp,black-friday, gdzie można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert dotyczących sprzętów elektronicznych. Zakupy w sieci są również wygodniejsze – pozwalają na znalezienie najatrakcyjniejszej zniżki i to bez wychodzenia z domu. Taka forma kupowania pozwala również na wybranie formy płatności i realizacji zamówienia dostosowanej do potrzeb klienta.

Kiedy rozpoczyna się Black Friday w 2020 roku?

Black Friday to zwyczaj wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, który uważany jest za rozpoczęcie przed bożonarodzeniowego okres zakupowego. Rozpoczyna się on w piątek, dzień po Święcie Dziękczynienia – w 2020 roku będzie to 27 listopada. Warto jednak pamiętać, że wiele promocji będzie dostępnych przez cały weekend, a część sklepów łączy Black Friday z Cyber Monday 2020, przedłużając tym samym szaleństwo zakupowe o dodatkowy dzień.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać