techunbox logo v2

Gdzie kupić Xiaomi? – oficjalni dystrybutorzy Xiaomi

gdzie kupic xiaomi

Jeśli zadajesz sobie pytanie gdzie kupić Xiaomi aby się nie naciąć, ten wpis jest dla Ciebie!

Gdzie kupić Xiaomi w Polsce?

W Polsce mamy dwóch oficjalnych dystrybutorów marki Xiaomi czyli ABC Data (Mi Home) oraz Ingram (Mi Store). Więcej informacji możecie znaleźć w Informacjach sprzedażowych.

Oprócz sklepów internetowych dostępne są też oficjalne stacjonarne sklepy Mi w 4 polskich miastach:

  • CH Arkadia, Aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
  • CH Serenada, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
  • CH Pasaż Grunwaldzki, plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
  • CH Posnania, Pleszewska 1, 61-139 Poznań
  • CH Riviera, Kazimierza Górskiego 2, Gdynia
  • Galeria Katowicka, 3 Maja 3, Katowice

W Polsce jest kilka sklepów, które mają produkty Xiaomi, ale nie są one z oficjalnej polskiej dystrybucji. Odradzamy kupno produktów w takich sklepach ze względu na możliwe problemy z gwarancją. Sprzedawcy na własną rękę importują produkty z Chin, albo co gorsza (często spotykane na allegro) zamawiają na Wasze dane.

Gdzie kupić Xiaomi w Chinach?

Kupując w Chinach rezygnuje się z wygodnej gwarancji, szybkości dostawy ale za to cena może być zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Najbardziej polecane przez nas sklepy to:

  • Gearbest
  • BangGood

Generalnie jeśli sklep oferuje wysyłkę gdzie kontenery są przepakowywane w krajach Unii Europejskiej (Priority Line na Gearbest i Priority Direct Mail na Banggoodzie) bądź wysyłane bezpośrednio z europejskiego magazynu. Sklep ponosi wszelkie opłaty związane z wprowadzeniem towaru na rynek UE, jesteśmy w miarę bezpieczni jeśli chodzi o dodatkowe opłaty. Płatność Paypalem jest dodatkowym plusem ze względu na program ochrony kupujących.

Kupując zagranicą warto dokładnie się zorientować jak będzie wyglądała wysyłka, ewentualne dopłaty oraz oprogramowanie na telefonie. Zagraniczne sklepy oferują często gwarancje (najczęściej 365 dni) ale wiąże się to z wysyłką sprzętu do Chin (w niektórych przypadkach Hiszpania też wchodzi w grę).

Kwestia zakupu w zagranicznym sklepie to także inna waluta, polecana przez nas ścieżka płatności: Karta walutowa Revolut podpięta pod Paypala z przelicznikiem karty!

Revolut oferuje jedne z najlepszych przeliczników walut. Paypal jest bezpieczną metodą płatnością oferującą możliwość zgłoszenia problemów z przesyłką przez okres 6 miesięcy. Nie jesteśmy zdani tylko i wyłączenie na sklep, problemy można zgłosić do Paypala.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać