techunbox logo v2

IBCS Poland – integrator rozwiązań IT w łańcuchu dostaw

portrait of a senior male warehouse worker or a supervisor.

IBCS Poland dostarcza kompleksowe rozwiązania zwiększające efektywność, wydajność i produktywność przedsiębiorstwa. Dodatkowo pozwalają obniżyć koszty i zapewniają przewagę konkurencyjną. Firma oferuje kompletne usługi w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, które można wdrożyć w produkcji, transporcie, logistyce i handlu detalicznym.

Systemy magazynowe

System ibcsTiger to programy klasy WMS, stworzony przez IBCS Poland, mającej ponad 18-letnie doświadczenie w branży. Prezentowane rozwiązanie pozwala sprawnie zarządzać przepływem pracy i magazynowaniem towarów. System koncentruje się na indywidualnych potrzebach użytkownika i wielkości magazynu, ułatwiając obsługę, skracając czas wdrożenia i obniżając koszty operacji magazynowych. Warto zaznaczyć, że elastyczny i skalowalny ibcsTiger można zintegrować z systemami automatycznej identyfikacji. IBCS Poland proponuje również dodatkowe funkcje, takie jak zarządzanie dostawami, pełna identyfikacja produktów/partii/palet, pełna ewidencja, optymalizacja ścieżki kompletacji i alokacji do miejsca przechowywania.

Serwis drukarek etykiet

IBCS Poland oferuje serwis drukarek z kodami kreskowymi i kart plastikowych. Specjaliści mogą zająć się zarówno podstawowymi modelami biurowymi, jak i superszybkim sprzętem przemysłowym. Drukarki termotransferowe wykorzystują specjalną taśmę do tworzenia trwałych obrazów na wybranym materiale. Aby mieć pewność, że wspomniane urządzenia zawsze dostarczają etykiety wysokiej jakości, powinieneś pamiętać o ich regularnym serwisowaniu. W ten sposób możesz też uchronić się przed kosztownymi i czasochłonnymi awariami. W trakcie użytkowania drukarki zostaną narażone na takie czynniki zewnętrzne jak brud, kurz, ciepło, taśma niskiej jakości, gorszy materiał etykiet. Do tego dochodzi ogólne zużycie głowicy i komponentów. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń jest brak regularnego czyszczenia i konserwacji, warto więc zadbać o profesjonalny serwis.

System bramek RFID

Jeśli szukasz rozwiązania weryfikującego  osoby lub towary przychodzące/ wychodzące, zwróć uwagę na system bramek RFID opracowany przez IBCS Poland. Decydując się na taki system, nie musisz już myśleć o fizycznej kontroli lub liczeniuu. Wspomniane bramki w ciągu kilku sekund mogą potwierdzić ilość towarów na palecie, a następnie przesłać te informacje do serwera. Dodatkowo system pozwala zarejestrować wejścia i wyjścia, przy czym ani dana osoba, ani administrator nie muszą wykonywać żadnych działań. Bramki RFID można zainstalować w dowolnym miejscu, co usprawnia pracę magazynu, centrum logistycznego lub zakładu produkcyjnego.

Rozwiązania dla nowoczesnego biznesu

IBCS Poland oferuje wnikliwą analizę przedwdrożeniową, na podstawie której przygotowuje plan rozwiązania problemu. Oprócz tego zajmuje się dostawą i instalacją urządzeń, integracją systemów IT i oprogramowania, a także przeprowadza szkolenia i świadczy obsługę posprzedażową. Proponuje nowoczesne oprogramowania aplikacyjne, takie jak ibcsTiger, który usprawnia zarządzanie magazynem. Dostarcza terminale mobilne, sieci bezprzewodowe, maszyny i roboty ułatwiające automatyzację produkcji, skanery kodów kreskowych i RFID, systemy wizyjne i drukarki etykiet.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać