techunbox logo v2

Ile kosztują gogle VR?

virtual reality 1898441 1920

Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnych gogli do wirtualnej rzeczywistości, ale nie jesteś pewien czy się to opłaca? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł, w którym przyglądamy się kosztom, jakie trzeba ponieść w związku z tą inwestycją oraz możliwościom zapewnianym przez takie okulary. Jego lektura na pewno pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Gogle VR – podstawowe informacje

Wirtualna rzeczywistość już dawno przestała być wykorzystywana wyłącznie w celach rozrywkowych. Obecnie wiele firm decyduje się na wykorzystanie tej technologii jako wsparcia dla swojego biznesu. Gogle VR sprawdzają się w rozwiązaniach marketingowo-sprzedażowych, szkoleniach oraz symulacjach trudnych lub specyficznych warunków pracy.

Koszty związane z ich zakupem mogą być jednak bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od wybranego modelu okularów. Te różnią się od siebie funkcjonalnością, jakością wykonania i komfortem użytkowania. Oczywiście duże znaczenie dla ceny ma również to, kto jest ich producentem, a także, w jakim sklepie są oferowane.

Wszystko to sprawia, że bardzo trudno odpowiedzieć precyzyjnie na pytanie, ile kosztują gogle VR. Ich koszty mogą wahać się w przedziale od kilku do nawet kilkunastu tysięcy. Im wyższa ich jakość tym na większą cenę należy się przygotować.

Funkcje wpływające na cenę okularów VR

Jeżeli zależy Ci na wydaniu jak najmniejszej ilości pieniędzy, odpowiednim rozwiązaniem wydają się podstawowe headsety, które wymagają do działania podłączenia do komputera. Jest to odpowiedni zakup pod warunkiem, że posiadasz sprzęt komputerowy, który może je obsługiwać. W innym wypadku czeka Cię kolejna inwestycja.

Rozwiązaniem mogą być samodzielne gogle VR, które mają wbudowane własne podzespoły, w tym procesor, pamięć RAM oraz dysk twardy. Jest to rozwiązanie pozornie droższe, ale zapewniające pełną autonomię działania bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu.

Gogle VR z najwyższej półki cenowej posiadają również możliwość precyzyjnego eye trackingu. Zastosowanie tej technologii umożliwia znaczne wzbogacenie doświadczeń płynących z obcowania z wirtualną rzeczywistością.

Gogle VR dostępne w sklepie Interlab

Jeżeli zależy Ci na elastycznym podejściu do klienta i dopasowaniu oferty do Twoich potrzeb i możliwości, to wybór jest tylko jeden. Koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu Interlab. Znajdziesz tam profesjonalne gogle VR do wykorzystania biznesowego.

Produkty dostępne w Interlab to między innymi okulary od renomowanego producenta PICO, w tym niezwykle cenione modele NEO 3 PRO ENTERPRISE, NEO 3 PRO EYE ENTERPRISE oraz G2 4K ENTERPRISE. Duży wybór gwarantuje zróżnicowanie funkcjonalności i dopasowanie okularów idealnie pod swoje oczekiwania. Ma to znaczenie także w kwestii ich ceny, gdyż bez problemu dobierzesz model mieszczący się w Twoim budżecie.

Interesuje Cię konkretna wycena? Odwiedź stronę https://www.interlab.pl/ i skontaktuj się z tamtejszym działem obsługi klienta. Po poznaniu szczegółów Twojego zamówienia obsługa sklepu przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę na gogle VR.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać