techunbox logo v2

Jak domowa siłownia to z Xiaomi? – nowy modularny zestaw fitness

jak domowa silownia to z xiaomi nowy modularny zestaw fitness

Xiaomi próbuje podbić kolejny rynek swoimi produktami. Kolejnym razem dzięki platformie crawdfundingowej Xiaomi YouPin na rynek trafią ciekawe produkty?

Xiaomi YouPin FED zestaw fitness

Nowy zestaw do ćwiczeń pochodzi od marki FED (Yiwu Feier Sports Goods Co., Ltd.), która specjalizuje się w sprzętach sportowych. W zestawie znajdziemy trzy drążki: dwa z nich dla pojedynczych hantli, a jeden długi do zrobienia sztangi. FED ma w zestawie ciężarki o wadze 1 / 1.25 / 1.5 / 2 / 2.5 i 3 kg. Co w sumie daje nam dużą rozpiętość ćwiczeń, od paru do nawet 40 kg. Dodatkowo dwa uchwyty pozwolą na stworzenie popularnego ostatnio Kettlebell.

Cena całego zestawu wydaję się naprawdę dobra. Wersja 10 kg startuje z ceną 118 yuan (ok. 66 zł), 15 kg z ceną 188 yuan (ok. 105 zł), 20 kg z ceną 218 yuan (ok. 122 zł), 30 kg z ceną 288 yuan (ok. 161 zł) i najcięższa wersja 40 kg z ceną 348 yuan (ok. 195 zł). Ciężko powiedzieć czy produkt wyjdzie w ogóle w Polsce czy w Europie. Ceny wydają się naprawdę dobre, niestety sprowadzane na własną rękę z tą wagą będzie prawdopodobnie bardziej problematyczne oraz kosztowne niż zakup smartfona.

Źródło: XiaomiToday

Z Xiaomi to i ćwiczenia lepsze?

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać