techunbox logo v2

Jak korzystać z LetyShops? – cashback / zwrot gotówki za zakupy online

jak korzystac z letyshops cashback zwrot gotowki za zakupy online

Regularne zakupy to nieunikniona część codzienności. Wraz ze wzrostem konsumpcjonizmu, na rynku pojawiły się firmy oferujące cashback przy dokonywaniu płatności. Takie rozwiązanie oferuje m.in. LetyShops, pozwalając na zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy. Jak działa system zwrotów gotówki i jak z niego skorzystać?

Czym jest cashback?

Najprościej mówiąc, jest to powrót na konto pewnej części pieniędzy, którą wydaliśmy. Jeśli zatem dokonamy zakupów w wybranym sklepie i zapłacimy za nie kartą, określony % z tej kwoty zostanie nam oddany. Choć dla części ludzi może brzmieć to nierealnie, nie ma tu mowy o oszustwie. Jak to działa w LetyShops? Firma zdobywa nowych klientów dla sklepów, tym samym zastępując kosztowne reklamy. Za taką współpracę firma otrzymuje procent od każdej transakcji wykonanej z ich polecenia, a część tej kwoty otrzymuje następnie użytkownik zarejestrowany na stronie LetyShops. 

O bezpieczeństwo przebiegu procedury dba pewny i stabilny system wypłacania cashbacku. Zgromadzone środki można przelać na konto PayPal, skorzystać z przelewu bankowego SEPA lub przetransferować kwotę prosto na podane konto bankowe

Jak dostać zwrot gotówki / cashback od LetyShops?

1. Aby skorzystać z dostępnych bonusów, musimy zarejestrować konto na stronie LetyShops.pl. Sam proces trwa kilka sekund i umożliwia dostęp do tysięcy sklepów, w których obowiązuje cashback. Znaczne ułatwienie wprowadza zainstalowanie dodatkowej wtyczki do przeglądarki. Przypomina ona nam o możliwości skorzystania ze zwrotu pieniędzy, a dodatkowo informuje, czy wszystko przebiegło pomyślnie. Należy jednak pamiętać, by wyłączyć pozostałe wtyczki, które mogłyby powodować nadpisanie linków partnerów i w efekcie pozbawić nas cashbacku. Zwróćmy więc uwagę m.in. na takie rozszerzenia jak: AdBlock, friGate CDN oraz Aliexpress Seller Check. Choć są to najpopularniejsze wtyczki, najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wyłączyć wszystkie, oprócz tej od LetyShops. 

rejestracja letyshops
Rejestracja LetyShops

2. Ponad 2700 marek daje możliwość skorzystania ze zwrotu części pieniędzy. To właśnie spośród nich należy wybrać interesującą nas firmę i przejść do niej poprzez podany na stronie link. Przy każdym sklepie znajduje się informacja, do ilu % możemy oczekiwać cashbacku, dlatego nie ma tu żadnego zaskoczenia. Od początku wiemy, ile zaoszczędzimy. Zwróćmy jednak uwagę, by zamówić produkt online —  zwrot nie zostanie naliczony, gdy zakupimy towar np. z pomocą konsultanta telefonicznego.

letyshops wtyczka cashback allegro
LetyShops wtyczka cashback Allegro

3. Po dokonaniu zakupów według instrukcji, na naszym koncie na LetyShops pojawi się informacja o zakończonej transakcji. Czas oczekiwania na cashback zależy przede wszystkim od wybranej firmy, dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas przechodzenia na stronę marki. Zwykle wynosi on około kilkudziesięciu dni, jednak może on ulec skróceniu/wydłużeniu w zależności od marki. 

4. To już ostatni krok! Zgromadzone środki możemy wypłacić w komfortowy sposób poprzez skorzystanie z systemu PayPal. Istnieje także możliwość wybrania przelewu bankowego SEPA lub przetransferowania środków na nasze konto bankowe. Możemy już cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi i przystąpić do kolejnych zakupów. 

zwrot gotowki letyshops
Wypłata na LetyShops

Czy warto korzystać z LetyShops?

Z usług LetyShops skorzystało już ponad 14 tysięcy użytkowników, a sama firma istnieje na rynku od 6 lat. Tak szerokie doświadczenie i uczciwy proces zaowocowały prawie 33 tysiącami recenzji. Z cashbacku możemy skorzystać w licznych sklepach, zarówno tych mniejszych, jak i o popularności światowej. Do rozpoznawalnych marek należą m.in. Booking.com, Flixbus, Allegro, a nawet Aliexpress. Skorzystanie ze zwrotu części kwoty umila zakupy i sprawia, że wydawane pieniądze są mniej odczuwalne — w końcu pewien procent i tak do nas wróci. 

Oszczędzanie nigdy nie było tak proste. Wykonywanie regularnych transakcji i jednoczesne oszczędzanie na nich to świetny sposób na odłożenie pewnej sumy bez konieczności odmawiania sobie i zmniejszenia komfortu życia. Zaufany portal sprawia, że nie musimy martwić się o dopełnianie dodatkowych formalności i możemy skupić się jedynie na zakupach. 

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać