techunbox logo v2

Jak Lithe Audio zmienia podejście do kina domowego dzięki swoim głośnikom?

couple watches movie via domestic cinema projector at home

Chyba każdy z nas uwielbia chodzić do kina. Zapach popcornu, ogromny ekran… Sala kinowa ma w sobie pewien klimat. Jeśli chcesz osiągnąć go w domu, zainstaluj w swoim salonie kino domowe. Ono pomoże Ci wprowadzić Twój umysł w świat oglądanej fabuły.

Poczuj się w swoim salonie jak w sali kinowej

Jesteś kinomanem, prawda? Uwielbiasz oglądać filmy. Wybrałeś wysokiej jakości telewizor z dużym ekranem i wspaniałym obrazem, być może nawet w 3D. Chcesz zadbać również o odpowiednie nagłośnienie, zatem poszukujesz zestawu do stworzenia kina domowego. Czym należy się kierować? Przede wszystkim zasobnością Twojego portfela, wymaganiami oraz przestrzenią. Najlepiej będzie, jeżeli kupisz kolumny w drewnianej obudowie, ponieważ wpłynie ona pozytywnie na wydostający się z nich dźwięk. Najlepiej mieć co najmniej 2 kolumny – to minimum. Osoby, które chcą czerpać większą przyjemność ze ścieżki dźwiękowej filmów, powinny postarać się o głośnik sufitowy.

Jakie głośniki sufitowe wybrać?

Marka Lithe Audio prezentuje szeroką gamę takich głośników. Są to modele obsługujące łączność bezprzewodową, np. poprzez Bluetooth. Wśród nich znajdziemy głośniki o przekątnej 6,5 cala oraz mniejsze, mierzące 3 cale.  Wszystkie głośniki marki Lithe Audio są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów sprzyjających jak najlepszemu przenoszeniu wszystkich pasm dźwięków – od wysokich, po te najniższe, ponieważ posiadają wbudowany woofer. Będą doskonałym wyposażeniem każdego nowoczesnego domu sterowanego za pomocą automatyki oraz popularnych rozwiązań technologicznych. Wśród nich możesz wybrać modele wodoodporne, które świetnie nadadzą się do pomieszczeń takich, jak łazienka, gdzie istnieje ryzyko zachlapania oraz gdzie panuje wyższa wilgotność powietrza. Możesz je również zamontować w garażu lub innym pomieszczeniu gospodarczym, w którym majsterkujesz, ponieważ są odporne na pył.

Wielkość pokoju ma znaczenie

Ponadto wszystkie modele głośników sufitowych Lithe Audio są bardzo proste w montażu. Jeżeli zatem chcesz mieś kino domowe z prawdziwego zdarzenia, ale również dobrej jakości sprzęt do słuchania muzyki w domu, wybierz właśnie je. Kolejną ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych głośników, nie zajmują one przestrzeni Twoich pomieszczeń, co może okazać się wielką zaletą szczególnie w mieszkaniu o niewielkim metrażu. jeżeli chcesz nagłośnić niewielki pokój, wybierz głośnik o średnicy 3 cali, w przypadku większego pomieszczenia bardziej sprawdzą się te 6,5 calowe.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać