techunbox logo v2

Jak usunąć konto na Badoo?

woman using online dating apps

Nie da się ukryć, że badoo jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na całym świecie. Jeżeli chodzi o Polskę, to badoo uplasował się na drugim miejscu w rankingu najpopularniejszych aplikacji, które służą do randkowania. Jeżeli więc dzięki badoo poznałeś lub poznałaś drugą połówkę i chcesz teraz usunąć tę aplikację, to zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem. Od razu uspakajamy – usunięcie badoo jest to bardzo prosta i szybka czynność.

Badoo – czym jest ta aplikacja?

Badoo to internetowa i mobilna aplikacja randkowa, która odwiedzana jest każdego dnia przez setki, a nawet tysiące użytkowników. Dzięki niej zupełnie obce sobie osoby mogą się poznać, a nawet i spotkać w życiu realnym. Aplikacja działa zarówno na systemu ios, jak i android. Osoby, które już poznały swoją drugą połówkę, najczęściej będą chciały usunąć tę apkę. Niemniej jednak twórcy, abym nam to utrudnić, postanowili trochę ukryć tę opcję.

Jak usunąć konto na aplikacji Badoo na komputerze?

Celem usunięcia swojego konta z aplikacji badoo na komputerze należy:

 1. Otworzyć stronę Badoo i zalogować się na swoje konto.
 2. Wybrać swój profil poprzez kliknięcie na imię i nazwisko.
 3. Klikną w ikonkę koła zębatego (ustawienia).
 4. Po ukazaniu się strony należy zjechać na sam dół.
 5. Pod ustawieniami płatności znajdują się dwa linki – wyloguj się i usuń konto. Kliknij w link usuń konto.
 6. Na tym etapie przygotuj się, że twórcy aplikacji będą starali się Cię zatrzymać. Mogą ukazać się liczne pytania, a opcji wyboru jest kilka, do których należy: „zacznij od nowa” – usuwa aktualne pary i polubienia, „tryb cichy” – ukrywa powiadomienia, „ukryj profil” – profil, pomimo tego, że nie będzie ukazywał się w wyszukiwarce, nadal będzie istniał, „usuń konto” – usuwa konto na badoo na stałe.
 7. Zaznacz opcję „usuń konto”.
 8. Kliknij w przycisk „dalej”.
 9. W tym momencie powinno wyskoczyć okno, w którym twórcy aplikacji zadają pytanie z jakiego powodu chcesz usunąć swoje konto. Tak naprawdę nie ma większego znaczenia jaką opcję zaznaczysz.
 10. Na tym etapie ponownie wyskakuje komunikat, zadawane jest tu bardziej precyzyjne pytanie, o tym dlaczego zdecydowałeś lub zdecydowałaś się na usunięcie konta. Również zalecamy wybrać jakiekolwiek okno, a następnie przycisk „dalej”.
 11. Gdy już przejdziesz dalej, wyskoczy okienko, w którym będziesz musiał wpisać swoje aktualne hasło oraz przepisać kod weryfikacyjny.
 12. Po wypełnieniu okna wystarczy już, że klikniesz „usuń konto”.
 13. Gotowe, twój profil został usunięty z aplikacji.

Pomimo tego, że może się wydawać, iż proces usunięcia konta z badoo jest długi, to tak naprawdę większość kroków polega na klikaniu do kolejnych okienek. Niemniej jednak bardzo istotną rzeczą, której musisz pamiętać jest unikanie ponownego logowania na konto. Jest to wynik jednego z punktów polityki prywatności serwisu, który brzmi:

„Gdy upłynie termin 30 dni, twoje konto zostanie na stałe usunięte z Badoo. Zdjęcia są przez nas usuwane w ciągu 14 dni od tego momentu, a inne informacje (jak dane kontaktowe) mogą zostać usunięte dużo później.”

W momencie, gdy już przeprowadzisz cały proces usuwania konta, możesz spodziewać się wiadomości e-mail od administracji badoo. Pamiętaj jednak, aby upewnić się, że subskrypcja portalu została anulowana, a twoja karda kredytowa jest odłączona do aplikacji. Usunięcie konta nie jest równoznaczne z anulowaniem tej subskrypcji.

Jak usunąć konto na aplikacji Badoo na telefonie?

Tak naprawdę to proces usuwania konta Badoo z telefonu jest bardzo podobny do punktów, które wypisaliśmy wyżej. Niemniej jednak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, tak wygląda proces usuwania konta z aplikacji badoo na telefonie z androidem bądź iosem:

 1. Otwórz aplikację i zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz „swój profil”.
 3. Otwórz ustawienia – ikona koła zębatego.
 4. Kliknij na opcję „konto”.
 5. Zjedź na sam dół.
 6. Kliknij w ikonę „usuń konto”.
 7. Na tym etapie powinny wyskoczyć pytania od administracji, które proponują rożne rozwiązania jakimi są: „usunąć je z wyszukiwarki Google”, „ukryć”, „usunąć wiadomości i polubienia”, „wyłączyć powiadomienia”, „wylogować się” i kluczowe dla nas „usunąć konto”.
 8. Wybierz ostatnią opcję i kliknij „dalej”.
 9. Tutaj powinno zostać Ci zaproponowane darmowe konto na aplikacji badoo premium na okres kliku dni. Kliknij natomiast ikonkę „nie, usuń konto”.
 10. Wyskoczy okno z listą powodów, przez które chcesz zrezygnować z dalszego posiadania konta na aplikacji, tak naprawdę możesz wybrać jakikolwiek z nich.
 11. Kliknij „usuń konto”.
 12. Gotowe, twoje konto zostało permanentnie usunięte.
udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać