techunbox logo v2

Jak wybrać internet dla graczy?

high internet speed

Jeśli często grasz w gry online doskonale wiesz, jak bardzo frustrująca jest rozgrywka na komputerze z nieodpowiednim łączem internetowym. Porzuć kiepskie połączenie z internetem i przerzuć się na internet symetryczny.

Dlaczego internet do gier jest ważny?

Zdecydowana większość współczesnych gier rozpowszechniana jest w wersjach cyfrowych. Tak naprawdę na zakup gry zapisanej a trwałym nośniku decydują się jedynie gracze, dla których jest to atrakcyjna forma zakupu ze względów kolekcjonerskich.

Wadą cyfrowych rozwiązań jest jednak to, że wymagają one przesyłu ogromnych ilości danych, przekraczających niekiedy nawet 100GB. W przypadku braku odpowiedniego łącza, pobranie gry może wydłużać się w nieskończoność i trwać nawet… parę dni.

To jednak nie koniec problemów. Jeśli już pobierzemy naszą wymarzoną grę, z pewnością chcielibyśmy w nią zagrać. Gdy łącze internetowe jest słabej jakości, rozgrywka nie będzie jednak satysfakcjonująca. Nie będziemy mieć możliwości nie tylko cieszyć się detalami graficznymi, ale nierzadko wręcz w ogóle grać ze względu na opóźnienia.

Warto pamiętać także, że e-gaming jest obecnie dyscypliną, która przez wiele osób praktykowana jest również jako zawód. Jeśli zarabiamy na graniu w poszczególne tytuły, dobrej jakości internet, zapewniający sprawność reakcji i najwyższy komfort grania jest podstawą.

Jaki internet do gier jest najlepszy?

Do gier online najlepszym rozwiązaniem jest internet światłowodowy. Najlepiej jest wybierać symetryczne łącza, które gwarantują równie szybką jak prędkość pobierania prędkość wysyłania. Takie łącza gwarantują stabilność połączenia i charakteryzują się doskonałymi parametrami niemal niwelującymi opóźnienia.

Interesuje Cię najlepszy internet dla graczy? Sprawdź ofertę S-NET. Jako jeden z nielicznych dostawców na rynku oferuje on łącza o prędkości od 30 MBps do wielokrotności 10 GBps i opóźnieniach nieprzekraczających 15 ms. Niezawodność gwarantowana jest umową SLA – Service Level Agreement. S-NET daje gwarancję funkcjonowania łącza bez awarii w standardzie SLA 99,9%.

Ciesz się doskonałej jakości rozgrywką, streamuj swoje osiągnięcia i transferuj z prędkością, która da Ci przewagę nad innymi graczami.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać