techunbox logo v2

Jaki smartwatch do 1000 zł wybrać?

jaki smartwatch do 1000 wybrac

Smartwatch to coraz bardziej popularne urządzenie, którego funkcjonalność wzrasta każdego dnia. Wiele osób nie potrafi sobie już wyobrazić życia bez tych zaawansowanych zegarków, które pomagają im sprawdzać wiadomości, połączenia i jednocześnie utrzymywać dobrą formę. Często powstaje jednak pytanie, który smartwatch będzie najlepszy. Sprawdź z nami, jak wybrać odpowiedni model i który na dzień dzisiejszy króluje w kategorii do 1000 zł.

Na początku warto przedstawić modele, które zawierają w sobie wszystko, czego można pragnąć w tym przedziale cenowym. Znajdą się tutaj różne firmy, a ich modele, choć często nie są flagowymi, zapraszają świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jaki smartwatch warto wybrać?

Huawei Watch GT 2 Pro

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy model w tym przedziale cenowym. Co wyróżnia ten sprzęt?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość wykonania, którą odzwierciedla szafirowe szkło, tytanowa koperta i ceramiczny tył. Wszystko to zapewnia wysoką wytrzymałość na różnego typu uszkodzenia, o które łatwo podczas noszenia smartwatcha. Wnętrze tego urządzenia jest równie ciekawe – model ten wyposażony został we wzorcową specyfikację i funkcjonalność. Zawiera on w sobie mocny procesor Kirin A1 i ekran AMOLED o rozdzielczości 454×454 pikseli.

Watch GT 2 Pro pozwala na wyświetlanie powiadomień i prowadzenie rozmów telefonicznych, zapewniając w tym samym czasie ponad 100 trybów sportowych. Jest to model wodoszczelny, który może mierzyć kroki, puls, pułap terenowy, a nawet i stres oraz nasycenie krwi tlenem. Pomoże również podczas snu, a wszystko to w klasycznej obudowie, która zaprasza prostotą.

Polar Ignite

Jest to elegancka odpowiedź na pytanie tytułowe, czyli jaki smartwatch do 1000 zł. Jest to świetna opcja dla aktywnych osób, które pragną jednocześnie dobrze wyglądać. Jego specyfikacje nie są tak dobre, jak w poprzednim modelu, jednak pozwalają na sprawną pracę.

Opcja ta przeznaczona jest w głównej mierze do uprawiania sportu – również na świeżym powietrzu, w czym pomoże GPS. Model ten wyposażony został w zaawansowany pomiar tętna, wskazówki treningowe i monitorowanie snu. Nie brakuje tutaj również podstaw, czyli powiadomień o wiadomościach i połączeniach. Jest to opcja niezwykle intuicyjna, prosta, a przede wszystkim pięknie i solidnie wykonana.

Wybór smartwatcha – na co zwracać uwagę?

Mając do wykorzystania aż 1000 zł, można sobie pozwolić zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujemy od danego sprzętu. Szczególną uwagę warto zwrócić na kilka najważniejszych aspektów – będą to m.in.:

  • powiadomienia – tutaj mowa zarówno o wiadomościach, jak i połączeniach; ważne jest, aby model w tym przedziale cenowym miał również wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki którym będzie można prowadzić rozmowy,
  • przejrzysty ekran – jest to budżet, który pozwala na wysokiej jakości ekrany, więc warto postawić na AMOLED, który na dzień dzisiejszy jest najlepszym rozwiązaniem,
  • wodoszczelność – mowa tutaj o wysokiej klasie, takiej jak 3ATM lub 5ATM; dzięki temu można będzie używać go do pływania,
  • bateria – im większa pojemność, tym lepiej; warto też wyposażyć się w bezprzewodowe ładowanie, które ułatwia cały proces, a jednocześnie nie niszczy wejścia ładowarki,
  • jakość wykonania – sprzęt do 1000 zł powinien być wykonany z trwałych metali; szkła również powinny być odpowiednio odporne na zarysowania.

Dbając o każdy z tych aspektów, z łatwością można odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki smartwatch do 1000 zł będzie najlepszy. Jeśli chcesz kupić smartwatch męski ranking produktów w różnych cenach sprawdzisz na magazyn.ceneo.pl. Znajdziesz tam również szereg innych informacji, przydatnych przy wyborze smartwatcha.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać