techunbox logo v2

Jakie działania proponują konsultacje SEO? Eksperci z SEM House doradzają

jakie dzialania proponuja konsultacje seo eksperci z sem house doradzaja

Konsultacje SEO są przydatne dla każdego, kto na poważnie myśli o swoim istnieniu w internecie. Podczas spotkania omawia się wiele aspektów związanych z pozycjonowaniem danej witryny. Czym właściwie są konsultacje SEO i czego się można po nich spodziewać?

Czym są konsultacje SEO?

Konsultacja SEO to nic innego jak rozmowa, podczas której ekspert wskaże Ci rozwiązania problemów związanych z pozycjonowaniem Twojej strony w wyszukiwarce internetowej. Konsultacje mogą okazać się cennym wsparciem również wtedy, kiedy planujemy rozbudowanie swojego zaplecza lub też chcemy rozbudować nasz serwis i zależy nam na sprawnej optymalizacji z pomocą specjalisty. Na początku konsultacji SEO priorytetem będzie zrozumienie Twoich potrzeb i celów. Wykonywana jest szczegółowa analiza Twojego biznesu po to, aby dobrać odpowiednie działania do danej sytuacji.

Jakie działania proponują konsultacje SEO?

Konsultacje SEO nakreślą obecną sytuację Twojej firmy w Google. Możesz dowiedzieć się, na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twój serwis w darmowych wynikach wyszukiwania oraz czy jest to optymalna sytuacja. Dochodzi również do porównania Twojego serwisu do serwisów konkurencji, co na podstawie zebranych danych, umożliwia lepsze doprecyzowanie kierunku rozwoju Twojej firmy w Google, tak by Twoją stronę odwiedzało jak najwięcej użytkowników.

W skrócie konsultacje SEO proponują takie działania jak:

  • analiza obecnej sytuacji firmy w Google;
  • wsparcie przy przygotowywaniu i wdrażaniu odpowiedniej strategii;
  • znalezienie błędów, które hamują ruch na stronie;
  • wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jak konsulting SEO może Ci pomóc?

Więcej na ten temat mówi Dominik Fajferek, Head of SEO marki SEM House:

„Podczas konsultacji dotyczących SEO, wskażemy Ci, jakie kroki podjąć, aby Twoja strona internetowa zaowocowała wzmożonym ruchem użytkowników i abyś mógł dotrzeć o swoich klientów przy pomocy wdrożonej strategii skupionej na SEO. Przeanalizujemy sytuację Twojej strony oraz jej pozycję w porównaniu do konkurencji lub po prostu odpowiemy na Twoje pytania. Wskażemy również, czego brakuje Twojej stronie i jakie błędy popełniasz w pozycjonowaniu, których wyeliminowanie może przyczynić się do zwiększenia ruchu na stronie i osiągnięcia wyższych pozycji w wynikach organicznych”.

Kiedy warto skorzystać z konsultacji SEO oferowanych przez SEM House?

Nadmiar informacji związanych z pozycjonowaniem stron internetowych często przytłacza tych, którzy bez wcześniejszego doświadczenia próbują zastosować tę wiedzę w praktyce. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, chętnie pomożemy Ci uporządkować wszystkie informacje i wybrać te, które są istotne dla Twojego biznesu. Nie istnieje jedno uniwersalne podejście, które sprawdzi się w każdym przypadku, dlatego kluczowe jest indywidualne podejście do danej witryny. Podzielimy się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wdrażania zdobytej wiedzy. Nauczymy Cię, jak efektywnie korzystać z narzędzi takich jak filtr Google, jakie słowa kluczowe są wyświetlane przez potencjalnego użytkownika Twojej strony internetowej, jak bardzo pomocny może się okazać Google Analytics oraz jak skutecznie stosować link building.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać