techunbox logo v2

[Promocja odwołana] Kolejny Xiaomi Mi Store w Bielsku-Białej! – zobacz promki

kolejny xiaomi mi store w bielsku bialej zobacz promki

Siedemnasty autoryzowany sklep Xiaomi zostanie otworzony w Polsce! Tym razem w województwie śląskim, a dokładniej w Bielsku-Białej.

Xiaomi Mi Store w Bielsku-Białej

Kolejny autoryzowany salon pojawia się na mapie Polski! klep zostanie zlokalizowany w Galerii Sfera w Bielsku-Białej.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników, w związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem spowodowanym COVID-19, Xiaomi zdecydowało o zmianie formuły otwarcia Mi Store w Bielsku –Białej. Sklep zostanie otwarty w dniu 14.03.2020 r. zgodnie z planem, ale bez promocji oraz akcji specjalnych na miejscu. O nowym terminie obowiązywania oferty promocyjnej poinformujemy w stosownym czasie w osobnym komunikacie.

Z okazji otwarcia ponad 500 urządzeń będzie dostępnych w specjalnych cenach. Salon ma powierzchnie 115 metrów kwadratowych i mieści się na pierwszy piętrze w „starej Sferze”. Jak to bywa na otwarcie Xiaomi przygotowało dobre promocje, oto lista:

 • 100 sztuk Xiaomi Mi True Wireless Earbuds White w cenie 99 zł
 • 100 sztuk Xiaomi Mi Smart Band 4 w cenie 49 zł
 • 50 sztuk Mi Ionic Hair Dryer w cenie 99 zł
 • 30 sztuk Ninebot S w cenie 777 zł
 • 30 sztuk Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner w cenie 699 zł
 • 30 sztuk Xiaomi Mi Air Purifier 2H w cenie 299 zł
 • 50 sztuk Xiaomi Redmi Note 8T 4/128GB Moonshadow Grey w cenie 699 zł
 • 50 sztuk Xiaomi Redmi 7A 2/16 GB Matte Black w cenie 299 zł
 • 30 sztuk Xiaomi Mi 8 Pro 128GB Transparent Titanium w cenie 899 zł
 • 30 sztuk Xiaomi Mi 8 Lite 128GB Midnight Black w cenie 799 zł
 • 20 sztuk Xiaomi Mi Note 10 6/128 GB Midnight Black w cenie 1699 zł.

Pierwszy Mi Store na Śląsku został otwarty w grudniu 2018 w Katowicach, kolejny ruszył z początkiem marca 2020 w Częstochowie. Po otwarciu salonu w Bielsku-Białej, w województwie śląskim działać będą trzy sklepy Xiaomi, tyle samo, co w województwie mazowieckim.

Salony Mi Store w Polsce

Na chwilę obecną sieć sprzedaży Mi Stores składa się z 17 lokalizacji w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Gdańsku (Forum Gdańsk), Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdyni (Centrum Riviera), Olsztynie (Galeria Warmińska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Białymstoku (Galeria Alfa), Szczecinie (Galeria Galaxy) oraz Częstochowie (Galeria Jurajska).

Produkty Xiaomi dostępne są również w 30 punktach sprzedaży Mi Points. Są to dedykowane przestrzenie w już istniejących sklepach, głównie niezależnych obiektach wielkopowierzchniowych, oferujących smartfony oraz sprzęt IT, RTV i AGD.

Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów – JBTS.

Źródło: Informacje prasowe

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać