techunbox logo v2

Najlepsze akcesoria do Playstation 5 – pady, ładowarki, słuchawki, kamery, VR

najlepsze akcesoria do playstation 5 pady ladowarki sluchawki kamery vr

Wiadomość, że pojawia się kolejna generacja legendarnego Sony PlayStation wstrząsnęła całym rynkiem. Gracze z zapartym tchem czekali, aż zamówienie w przedsprzedaży będzie wreszcie dostępne i nie bez powodu. Konsola imponuje jeszcze większymi możliwościami wirtualnego świata. Twórcy gier również mają przewagę, ponieważ teraz mogą odrzucić wszystkie ograniczenia i urzeczywistnić wszystkie swoje arcydzieła. Wygląd pozostał niezmieniony: zachowany został już rozpoznawalny minimalistyczny styl. Podobnie jak w przypadku innych generacji, akcesorium PS5 można kupić osobno.

SONY zaprezentowało ostateczny projekt nowej konsoli i zapowiedziało wydanie akcesoriów, które również nie pozostały niezauważone. Oprócz konsoli gracze otrzymają nowy zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D, Media Remote, ładowarkę Dual Sense i kamerę HD. Warto bardziej szczegółowo przyjrzeć się tym urządzeniom.

Jakie akcesoria są dostępne do konsoli Playstation 5?

Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoje możliwości, zalecamy od razu zwrócić uwagę na Akcesoria do Sony Playstation 5:

Sony Playstation 5 Dual Sense (bezprzewodowy gamepad) – zapewnia wbudowany mikrofon, ulepszone haptyczne sprzężenie zwrotne, które pozwala wyczuć wszystkie przeszkody w rozgrywce, dodano również lżejszą baterię; 

Sony PlayStation 5 HD Camera (kamera) – stworzona specjalnie na PS5, podobnie jak jej poprzedniczka posiada dwa moduły 1080p , co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Dzięki temu korzystając z tego urządzenia możesz podczas grania organizować wideokonferencje z innymi graczami.

Sony PlayStation VR (zestaw do wirtualnej rzeczywistości) – ponadto użytkownicy mają możliwość kontrolowania swojej postaci w aktywnych grach lub śledzenia ruchów podczas korzystania z hełmu wirtualnej rzeczywistości. Konsole następnej generacji mają zrewolucjonizować koncepcję wirtualnego świata, ponieważ teraz gracze mogą, jeszcze bardziej, w pełni zanurzyć się we wciągającej atmosferze. 

Sony PlayStation 5 Media Remote (pilot) – to urządzenie wyposażone w mikrofon z funkcją sterowania głosowego. W ten sposób gracze będą mogli szybko poruszać się między sekcjami menu i uruchamiać programy telewizyjne lub filmy z dowolnej usługi przesyłania strumieniowego. Na dole pilota znajdują się 4 przyciski. Akcesorium jest szczególnie przydatne dla tych, którzy uważają nową konsolę nie tylko za system do gier, ale także jako hub do oglądania multimediów w serwisach takich jak Netflix. Pilot jest przyjemny w dotyku i pozwala w wygodny sposób skonfigurować dekoder oraz wybrać zawartość gry, wyposażony w mikrofon do sterowania głosowego; 

Sony PlayStation 5 Charging Station (stacja ładująca) – kolejną przydatną nowością jest stacja ładująca Dual Sense, która umożliwia ładowanie dwóch kontrolerów jednocześnie, bez konieczności podłączania kabla. Ponadto za pomocą tego urządzenia możesz wygodnie zorganizować przechowywanie gamepadów. Całe dodatkowe wyposażenie Playstation 5 ma lakoniczny, futurystyczny design i będzie prezentowane w dwóch kolorach: białym i czarnym. Dual sense to inaczej uchwyt na joystick i stacja ładująca, kompaktowa i w tym samym stylu co wszystkie akcesoria; 

Sony PlayStation Pulse 3D (bezprzewodowe słuchawki) – Sony zapowiedziało wydanie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Różni się możliwością dostarczania dźwięku przestrzennego, co zapewnia poczucie obecności i pozwala czerpać więcej przyjemności z gry. Ponadto nowy zestaw słuchawkowy ma możliwość tłumienia szumów i dwa mikrofony obsługujące funkcję dźwięku 3D. To wygodne słuchawki, które mogą zapewniać imponującą jakość dźwięku.

Czy warto kupić akcesoria do Sony Playstation 5

Każdy szczegół konsol piątej generacji jest wykonany zgodnie z nowoczesnymi standardami i możliwościami. Granice tego, co wirtualne i realne, zostały zatarte, bo akcesoria do Sony Playstation wyposażone są w najbardziej zaawansowane funkcje. Na przykład nowa kamera umożliwia prowadzenie wideoczatu czy streamingu. Możesz także automatycznie zalogować się na swoje konto, ponieważ aparat ma opcję rozpoznawania twarzy. Imponujące, prawda? Twórcy do każdego dodatku podchodzili ze szczególną uwagą, wyposażając ich we wszystkie możliwości wygodnej rozrywki w wirtualnym świecie. Lista dodatkowych akcesoriów nie ogranicza się do tylko najnowszej generacji. Na użytkowników czeka hełm PS VR, który pozwoli im jak najbardziej zanurzyć się w świecie gry.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać