Nowy Amazfit już niebawem!

Nowy Xiaomi Huami Smartwatch
Nowy Xiaomi Huami Smartwatch

Huami, czyli marka, z którą współpracuje Xiaomi oficjalnie ogłosiła premierę nowego smartwatcha. Premiera odbędzie się na dniach!

Co wiemy o nowym smartwatchu Amazfit?

Premiera odbędzie się 27 sierpnia w Beijingu. Głownem motywem konferencji jest cytat: „Run, Amazfit! Run!”, który nawiązuje do filmu „Forrest Gump”. Smartwatch ma być dużą konkurencją do zegarków z firmy Apple – Apple Watch. Po zaprezentowanym materiale promocyjnym widać, że Huami pełnią czerpie ze wzornictwa giganta z Cuppertino. Koperta bazuje na kwadracie, nie zabrakło szkła w formacie 2.5 (zaokrąglone rogi). Ekran AMOLED wraz z zagęszczeniem pikseli  rzędu 341 PPI to naprawdę bardzo dobry wynik. Tutaj warto dodać,  że vice president Huami Technology Qi Fandi chwali się, że ich nowe urządzenie ma lepsze zagęszczenie pikseli niż Apple Watch!

Nowy Amazfit Już Niebawem!

 

Ale najważniejszą informacją jest to, że smart zegarek ma wytrzymać aż 10 dni w dziennym trybie pracy – to naprawdę świetna informacja.

A Ty jesteś zainteresowany nowym smartwatchem Huami?

 

Źródło: Gizchina

Dodaj komentarz

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Fan marki Xiaomi. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Twórca i założyciel TechUNBOX.

Cyber Security 3400657 1920

Jak zaszyfrować dane? – Poradnik

Zdjęcia Google Dostały Nową Funkcjonalność – Edytor Wideo

Zdjęcia Google dostały nową funkcjonalność – edytor wideo