techunbox logo v2

OnePlus 8 Lite będzie wyglądał właśnie tak!

Oneplus 8 Lite Będzie Wyglądał Właśnie Tak!

Do sieci wyciekły pierwsze rendery nowego smartfona spod marki OnePlus. Okazuje się, że w końcu do portfolio chińskiego producenta trafi smartfon ze średniej półki.

One Plus 8 Lite już w 2020 roku?

8 seria smartfonów spod marki OnePlus ma się pojawić na rynku już w pierwszej połowie 2020 roku. Już wiadomo, że do oferty trafi OnePlus 8 Pro, którego rendery wyciekły już w październiku. Na nowym wycieku OnePlus 8 Lite rzuca się w oczy ekran z dziurą na kamerę selfie oraz tylnia „płyta indukcyjna” z aparatami. Trzeba przyznać, że panel z aparatami jest wyraźnie mniejszy niż ten, który znajduję się w nowych renderach smartfonów Samsunga czy wydanych już smartfonach Apple.

Co wiemy o OnePlus 8 Lite?

Nowy OnePlus będzie miał prawdopodobnie wymary 159.2 x 74 x 8.6mm, Wielkość ekranu będzie między 6.4 a 6.5 cala z dziurą na przednią kamerę. Możliwe, że ekran będzie wykonany w technologii OLED ze względu na czytnik linii papilarnych w ekranie. Na spodzie znajduje się port USB-C, niestety zabrakło portu jack 3.5mm. Urządzenie prezentuje się dobrze, ale nie ma też w nim niczego nowego.

Czy czekasz na OnePlus 8 Lite?

Źródło: AndroidPolice

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać