techunbox logo v2

Prezent dla chłopca na komunię. Podpowiadamy, co wybrać!

little kid boy receiving his first holy communion. happy child holding christening candle. tradition in catholic curch. kid in a white traditional gown in a church near altar.

Komunia to ważny czas dla naszego dziecka. Przyjęło się w tradycji, że po ceremonii z reguły odbywa się uroczysty obiad, a dziecko otrzymuje prezenty. Kiedyś były to rower, złota biżuteria czy rodzinne albumy ze zdjęciami. Dzisiaj oczekiwania młodych są nieco inne i dostosowane do dynamicznie zmieniającego się świata. Poniżej prezentujemy kilka propozycji, które mogą przypaść do gustu młodemu pokoleniu. Zapraszamy do lektury!

Co kupić na komunię dla chłopca?

Chłopcy z reguły lubią nowoczesne technologie, dlatego zakup prezentu na komunię dla chłopca 2022 nie powinien być większym problemem. Wśród licznych pomysłów znajdziemy na przykład gogle VR, aparat lustrzankę czy deskorolkę elektryczną. Każdy z tych produktów jest najwyższej jakości, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłuży naszemu dziecku przez lata.

Google VR to nowoczesne urządzenie, które w połączeniu z laptopem, tabletem czy telefonem może przenieść nas do wyjątkowego wirtualnego świata. Dzięki okularom, a także słuchawkom możemy poczuć się jeszcze bliżej wydarzeń, które obserwujemy. To doskonały pomysł dla fanów podróży, a także obserwacji dzikiej natury.

Aparat lustrzanka będzie świetnym prezentem dla pasjonatów fotografii. Lustrzanka Canon 90D pozwala na przykład robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela. To doskonałe połączenie szybkości, jakości obrazu i przenośności — idealne rozwiązanie do poznawania i utrwalania otaczającej przyrody oraz dynamicznych rozgrywek sportowych. Dla fanów szybkich zdjęć i kolekcjonowania wspomnień można również rozważyć zakup Instaxa, czyli aparatu, który natychmiast po zrobieniu zdjęcia drukuje je. Taką fotografię z powodzeniem możemy przypiąć do tablicy i tworzyć swoje wystawy.

Deskorolka elektryczna to z kolei doskonały pomysł dla wszystkich aktywnych dzieci. Sprzęt ten zarówno doskonale radzi sobie w ekstremalnej jeździe w terenie, jak również płynnie porusza się po gładkiej powierzchni. Deskorolka wyposażona jest w automatyczny system kalibracji i wspomagania równowagi, a zatem świetnie nadaje się również dla osób początkujących, w tym dzieci. Pozwoli szybciej dotrzeć do szkoły bądź na spotkanie z przyjaciółmi.

O czym jeszcze marzą dzieci?

Odpowiedź jest prosta. Dzisiaj dzieci marzą – w dziedzinie nowinek technologicznych – o najnowszych modelach telefonów. Wśród wymarzonych hitów pojawiają się najczęściej iPhony od Apple. Obecnie najchętniej wybieranym modelem na rynku jest iPhone 12 oraz iPhone 13 Pro. Ten pierwszy – iPhone 12 – to doskonała propozycja dla każdego fana dobrych zdjęć. Telefon posiada m.in. ekran OLED który umożliwia nagrywanie filmów 4K Dolby Vision i rejestrowanie zdjęć HDR. Dodatkowo telefon został wyposażony w wyświetlacz Super Retina XDR 6,1 cala z matrycą OLED. Ponadto dzięki funkcji Face ID możliwość odblokowania telefonu będzie leżała w rękach, a raczej twarzy naszego dziecka.

Jeszcze nowszy model – iPhone 13 Pro – to kwintesencja najnowszych zdobyczy technologii. Znajdziemy tam wszystko to, co w iPhone 12, tylko jeszcze mocniej rozwinięte oraz dające szersze możliwości. Wysoką prędkość Apple iPhone 13 Pro, zapewnia m.in. 5-nanometrowy czip A15 Bionic. Miliardy tranzystorów gwarantują szalenie wysoką wydajność przy niskim zużyciu baterii. Dodatkowo smartfon, dzięki procesorowi ISP, umożliwia nagrania w wysokim standardzie Dolby Vision. Ponadto Apple iPhone 13 Pro na wyposażeniu posiada również wiele pomocnych czujników. Wśród nich znajdziemy m.in. barometr, żyroskop trójosiowy, akcelerometr czy czujnik zbliżeniowy. Jest to więc idealny prezent na komunię dla młodego, ciekawego świata człowieka.

Artykuł sponsorowany

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać