Ruch mobilny na Pornhubie w 2019!

Pornhub Ruch Mobilny 2019
Pornhub Ruch Mobilny 2019

Jak co roku serwis Pornhub poczęstował nas nowymi danymi dotyczącymi użytkowników korzystających z serwisu. Dane jak co roku są bardzo ciekawe.

Smartfony na Pornhubie w 2019!

Jeśli mowa o urządzeniach mobilnych bazujących na Androidzie, aż 48% ruchu zajmuje Android Pie. Najnowsza wersja systemu (Android Q) ma tylko 2%. Zaraz po Androidzie Pie jest wersja 8, czyli Oreo. Co ciekawe na wykresie zobaczymy każdą wersję systemu Android, poczynając od Jelly Beana wydanego w 2012 roku!

Smartfony od Apple mają troszkę inną politykę aktualizacji, zdecydowanie łatwiej zaktualizować mniejszą gamę urządzeń, pod którą specjalnie pisane jest oprogramowanie. Dlatego aż 71% ruchu zajmuje najnowsza wersja systemu czyli iOS 13, po tym tylko 24% jest wersja 12. Ciekawe są też ostatnie miejsca, które mają naprawdę bardzo mały procent ruchu.

A kto wygrał w pojedynku ruchu? Wygrało Apple z 52,8% całego ruchu mobilnego serwisu, po nim 46,6% ma Android.

A ty z jakiego urządzenia przeglądasz Pornhub?

Źródło: Pornhub insights

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Założyciel oraz redaktor naczelny portalu TECHUNBOX. Fan marki Xiaomi oraz chińskiej innowacji. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Specjalista SEO w najlepszej firmie contentowej w Polsce.

Xiaomi Promocja

Xiaomi przenosi wielką promocje do sieci!

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10 będą miały duże baterię, ekrany 120 Hz oraz Qi 65W