Samsung chce zmienić swoje smartfony w Nintendo Switch!

Samsung Chce Zmienic Swoje Smartfony W Nintendo Switch
Samsung Chce Zmienic Swoje Smartfony W Nintendo Switch

Nintendo Switch odniosło gigantyczny sukces. Samsung i inni producenci smartfonów na pewno troszkę pozazdrościli popularności, a co za tym idzie zarobków.

Proste akcesorium, które zmieni smartfon w Nintendo Switch?

W raz z coraz większą miniaturyzacją jesteśmy w stanie zagrać w to coraz lepsze gry na urządzeniu, które zmieści się do kieszeni. Co prawda nie każdy Switch mieści się w kieszenie, ale chodzi tutaj głównie o mobilność urządzenia. Wiele ludzi nie lubi grać na smartfonach ze względu na dotyk, który czasami może troszkę utrudniać. Nintendo Switch potrafi odpalić wymagające gry, a jego podzespoły wcale nie są aż tak wygórowane. Patrząc na nowe linie flagowców czy już nawet średniaki, potrafią one odpalić coraz to bardziej zaawansowane graficznie gry. A dodać jeszcze do tego prężnie rozwijające się technologie gier w chmurze, to faktycznie może się udać.

Samsung postanowił zaprojektować gamepad, to tak naprawdę taki gamepad na sterydach. Patent został zarejestrowany w 2019 roku. Aktualnie dostępne są jedynie powyższe szkice. Nie jest to nic nowego, podobne gamepady pojawiały się już na rynku. Tak jak w przypadku konkurencji pad będzie prawdopodobnie miał możliwość połączenia się przez USB, jak i Bluetooth bądź WiFi. Co ciekawe dzięki uniwersalnej budowie akcesorium może zadziałać także na innych urządzeniach.

Źródło: LetsGoDigital

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Założyciel oraz redaktor naczelny portalu TECHUNBOX. Fan marki Xiaomi oraz chińskiej innowacji. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Specjalista SEO w najlepszej firmie contentowej w Polsce.

Lg K51 Pojawil Sie W Fcc Znamy Pierwsze Parametry

LG K51 pojawił się w FCC – znamy pierwsze parametry

Jak Domowa Silownia To Z Xiaomi Nowy Modularny Zestaw Fitness

Jak domowa siłownia to z Xiaomi? – nowy modularny zestaw fitness