techunbox logo v2

Seria laptopów biznesowych HP – dla kogo są one przeznaczone?

pexels mikael blomkvist 64763681

Wybór komputera biznesowego, osobistego powinien być podyktowany przede wszystkim tym, by kupiony sprzęt doskonale był dopasowany do potrzeb przyszłego użytkownika. Na rynku IT, również w zakresie laptopów biznesowych, istnieje duża konkurencja. Zachodzą tu szybkie zmiany, a nowe maszyny coraz lepiej mają odpowiadać na wyzwania, jakie stawiają przed nimi ich użytkownicy. Szeroką ofertę laptopów biznesowych ma HP (Hewlett-Packard). Sprawdź, czym charakteryzują się poszczególne serie tych komputerów.

HP Basic – niska cena, akceptowalna jakość

Seria HP Basic obejmuje laptopy HP sprzedawane w przystępnej cenie. Stworzona została ona dla użytkowników, którzy po prostu potrzebują do wykonywania swojej działalności gospodarczej sprzętu komputerowego. Laptopy HP Basic będą odpowiednie więc dla tych użytkowników, którzy mogą poprzestać na podstawowej funkcjonalności i wydajności sprzętowej. Co prawda w komputerach tych nie ma najmocniejszych procesorów, najnowocześniejszych materiałów i podzespołów, ale to solidny, wielokrotnie sprawdzony przez różnych użytkowników sprzęt.

Jeśli poszukujesz laptopa do zadań biurowych i podstawowych prac administracyjnych, potrzebny Ci komputer do incydentalnej pracy poza firmą, wybierz HP Basic, a nie pożałujesz. Inwestycja ta ponadto nie pociągnie za sobą zbyt wysokich kosztów. Na stronie https://www.laphard.pl Laptop HP z serii Essential, o przekątnej 14 cali i procesorem Core i3 oraz 8 GB kosztuje zaledwie nieco ponad 3 tys. zł.

Seria biznesowych laptopów HP ProBook

Dla zaawansowanych użytkowników, oczekujących wydajności i bezpieczeństwa danych od wykorzystywanych w ich pracy laptopów, dobrym rozwiązaniem będzie komputer HP z serii ProBook. To jedna z serii biznesowych laptopów HP ciesząca się od lat niesłabnącą popularnością. Kup laptop HP ProBook, jeśli zależy Ci na ponadprzeciętnej funkcjonalności. Odznacza się on solidnym wykonaniem, z trwałych materiałów i wysoką jakością. Przyciąga uwagę oryginalnym designem, ale i jego wnętrze zasługuje na uwagę.

Mali i średni przedsiębiorcy, pracownicy korporacji, jak i mikroprzedsiębiorcy mogą z powodzeniem korzystać z serii laptopów HP ProBook, ponieważ mają one w dużej mierze uniwersalne zastosowanie.

Laptopy HP dla wymagających przedstawicieli świata biznesu

Kadra menedżerska, właściciele firm, jak i dyrektorzy oraz inne osoby zajmujące wysokie stanowiska w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstw, mogą wybrać dla siebie ultra lekkie laptopy HP z serii EliteBook. Jak sama nazwa wskazuje, to elitarny sprzęt, charakteryzujący się zapewnieniem wysokiego bezpieczeństwa danych. Komputer jest trwały, lekki, co zapewnia jego wyższą mobilność. Gwarantuje łączność z internetem wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać