techunbox logo v2

TEST 5G MOC 500% – czyli (nie)śmieszny żart internautów o sieci 5G

test 5g moc 500 czyli niesmieszny zart internautow o sieci 5g

Wraz z wdrażaniem sieci 5G powstało wiele nieprawdziwych mitów i teorii spiskowych. Na świecie zapanowała pandemia koronawirusa, która dodatkowo wzmocniła wręcz bunt przeciw 5G.

Nadajniki Wi-Fi nazwane Test 5G…

Internauci postanowili zażartować z osób nieznających się na technologii i paranoików, których niestety ostatnio pełno. W całej Polsce pojawiły się sieci Wi-Fi zawierające w nazwie coś w stylu:

  • TEST 5G MOC 500%
  • MASZ TESTOWY 5G PRÓBA 200% MOCY
  • NADAJNIK 5G PEŁNA MOC
  • MASZT 5G
  • 5G-Vectra-WiFi
  • T-Mobile Kraków test 5G
  • Orange 5G Test

A także różne odmiany tych nazw. Oczywiście to tylko nieśmieszny dowcip internautów, którzy umieją zmienić nazwę sieci Wi-Fi (SSID) w ustawieniach urządzenia sieciowego. Kolejną kwestia jest to, że nie jest to sieć komórkowa, a jedynie Wi-Fi. Na forach i grupkach pojawia się coraz więcej wpisów przerażonych osób, które nie rozumieją technologii sieciowej. Dlatego trzeba jasno powiedzieć, że to tylko wygłupy osób, które nie przemyślały tego w pełni.

Panika związana z 5G

Niestety wraz z pojawianiem się nowych przypadków zarażeniem SARS-COV-2 powstaje też dużo dezinformacji związanych między innymi z siecią 5G. Tego typu wygłupy mogą doprowadzić do zachowań, które zwłaszcza w obecnej sytuacji są szkodzące. Nie chcemy przecież, aby ludzie wyszli na ulice w ramach protestu czy niszczyli maszty 5G. Warto też dodać, że to w dużej mierze osoby starsze nie rozumieją na tyle technologii żeby paść ofiarą tego żartu. Nie chcemy przecież aby żyli w stresie, który jak wiadomo nie jest zwłaszcza wskazany w starszym wieku.

I jeszcze raz na sam koniec – to tylko nieśmieszny żart!

Źródło: 123

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać