TEST 5G MOC 500% – czyli (nie)śmieszny żart internautów o sieci 5G

to tylko żart…

Test 5g Moc 500 Czyli Niesmieszny Zart Internautow O Sieci 5g
Test 5g Moc 500 Czyli Niesmieszny Zart Internautow O Sieci 5g

Wraz z wdrażaniem sieci 5G powstało wiele nieprawdziwych mitów i teorii spiskowych. Na świecie zapanowała pandemia koronawirusa, która dodatkowo wzmocniła wręcz bunt przeciw 5G.

Nadajniki Wi-Fi nazwane Test 5G…

Internauci postanowili zażartować z osób nieznających się na technologii i paranoików, których niestety ostatnio pełno. W całej Polsce pojawiły się sieci Wi-Fi zawierające w nazwie coś w stylu:

  • TEST 5G MOC 500%
  • MASZ TESTOWY 5G PRÓBA 200% MOCY
  • NADAJNIK 5G PEŁNA MOC
  • MASZT 5G
  • 5G-Vectra-WiFi
  • T-Mobile Kraków test 5G
  • Orange 5G Test

A także różne odmiany tych nazw. Oczywiście to tylko nieśmieszny dowcip internautów, którzy umieją zmienić nazwę sieci Wi-Fi (SSID) w ustawieniach urządzenia sieciowego. Kolejną kwestia jest to, że nie jest to sieć komórkowa, a jedynie Wi-Fi. Na forach i grupkach pojawia się coraz więcej wpisów przerażonych osób, które nie rozumieją technologii sieciowej. Dlatego trzeba jasno powiedzieć, że to tylko wygłupy osób, które nie przemyślały tego w pełni.

Panika związana z 5G

Niestety wraz z pojawianiem się nowych przypadków zarażeniem SARS-COV-2 powstaje też dużo dezinformacji związanych między innymi z siecią 5G. Tego typu wygłupy mogą doprowadzić do zachowań, które zwłaszcza w obecnej sytuacji są szkodzące. Nie chcemy przecież, aby ludzie wyszli na ulice w ramach protestu czy niszczyli maszty 5G. Warto też dodać, że to w dużej mierze osoby starsze nie rozumieją na tyle technologii żeby paść ofiarą tego żartu. Nie chcemy przecież aby żyli w stresie, który jak wiadomo nie jest zwłaszcza wskazany w starszym wieku.

I jeszcze raz na sam koniec – to tylko nieśmieszny żart!

 

 

 

Źródło: 123

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Co myślisz?

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Założyciel oraz redaktor naczelny portalu TECHUNBOX. Fan marki Xiaomi oraz chińskiej innowacji. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Specjalista SEO w najlepszej firmie contentowej w Polsce.

Brama Odkazajaca Dla Szpitali Do Walki Z Koronawirusem Mozesz Pomoc

Bramy odkażające dla szpitali do walki z koronawirusem – możesz pomóc!

Fortnite Wrescie W Sklepie Play Czy To Koniec Walki Epica Z Google Play Store

Fortnite wreszcie w Sklepie Play! Czy to koniec walki Epica z Google Play Store?