techunbox logo v2

Wyciekły informacje na temat Pixela 4a od Google!

google pixel 4a

Do sieci wyciekły pierwsze rendery oczekiwanego smartfona od Google’a – Pixela 4a. Smartfon zostanie wydany w 2020 roku, ale mamy już pierwsze informacje.

Wygląd Google Pixel 4a

Na pierwszy rzut oka na pewno rzuca się dziura w ekranie, w której ukryty jest przedni aparat selfie. Według renderów ekran będzie miał pomiędzy 5,7 do 5,8 cala (minimalnie większy niż ten w Pixel 3a). Ekran jest co prawda większy, ale ramki ekranu są węższe. Przód smarfona wydaję się naprawdę dobrze zrobiony, esteci na pewno będą zadowoleni.

Tył jest bardzo minimalistyczny, mamy tak jak w poprzedniku logo Google’a i czytnik linii papilarnych. Niestety aktualny trend tak zwanej wysepki na aparaty zawita w nowej linii smartfonów giganta z Mountain View.

Na prawym boku znajdziemy przycisk zmiany głośności i pomarańczowy przycisk zasilania/ekranu blokady. Na górnej krawędzi znajdziemy lubiany przez ludzi audio jack 3.5 mm (niestety coraz rzadziej pojawia się w nowych smartfonach). Lewa krawędź jest wolna od przycisków. Na dole standardowo znajduje się port USB-C i na około 2 kratki głośników.

Jak Wam się podoba ujawniony wygląd Google Pixel 4a?

Źródło: 91mobiles.com

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać