Xiaomi Black Shark 3 to pierwszy smartfon z 16 GB RAM?

Więcej niż w Twoim PC?

Xiaomi Black Shark 3 May Be The First Smartphone In
Xiaomi Black Shark 3 May Be The First Smartphone In

Xiaomi Black Shark 3 jeszcze nie został oficjalnie zapowiedziany, ale już krążą po sieci pierwsze informacje. Jeśli są one prawdziwe to zapowiada się naprawdę ciekawy smartfon.

Xiaomi Black Shark 3 z 16 GB RAM?

Urządzenie o nazwie kodowej SHARK KLE-A0 dostało certyfikat MIIT. Z opublikowanych informacji wynika, że nowy Black Shark może mieć aż 16 GB RAM. Do tej pory maksymalna pamięć RAM w smartfonie to 12 GB. Pełna specyfikacja nie została jeszcze opublikowana. Jeśli informacje się potwierdzą to Xiaomi będzie miało na swoim koncie pierwszy smartfon z tak dużą ilością pamięci RAM. Wiadomo, że urządzenie będzie posiadało modem 5G. Natomiast przypuszcza się, że smartfon zasili procesor Qualcomm Snapdragon 855. Ze względu na przypuszczalne wysokie odświeżanie ekranu oraz modem 5G bateria musi być odpowiednio duża.

Czekacie na nowy smartfon gamingowy od Xiaomi?

Źródło: Twiiter

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Co myślisz?

Dominik Fajferek

Napisane przez Dominik Fajferek

Założyciel oraz redaktor naczelny portalu TECHUNBOX. Fan marki Xiaomi oraz chińskiej innowacji. Ciekawy nowych technologii. Informatyk z wykształcenia oraz zamiłowania. Specjalista SEO w najlepszej firmie contentowej w Polsce.

Doom Na Smarftony

Androidowy DOOM i DOOM II dostaje obsługę 60 FPS i nie tylko!

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 w 5 wersjach – 5G, 108MP i 16 GB RAM?