techunbox logo v2

Xiaomi Mi 10 Pro zdobył 610 tysięcy punktów w Antutu!

xiaomi mi 10 pro zdobyl 610 tysiecy punktow w antutu

Seria Xiaomi Mi 10 dostała właśnie aktualizację, która naprawia kilka błędów oraz zwiększą ogólną wydajność urządzeń. Producent przetestował wydajność w Antutu Benchmark.

Xiaomi Mi 10 Pro z 600 tys. punktami w Antutu?

Firma przeprowadziła kilka testów w aplikacji Antutu Benchmark. W temperaturze pokojowej urządzenie po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji osiągnęło dokładnie 605,783 punktów. Trzeba przyznać, że wynik jest imponujący. Następnie Mi 10 Pro zostało przetestowane z klipem (nowość od Xiaomi), który zapewnia aktywne chłodzenie. Dzięki temu gadżetowi nowy flagowiec Xiaomi osiągnął wynik 610,627 punktów. Ostatni z testów został wykonany w lodówce (oczywiście od Xiaomi Mijia), urządzenie osiągnęło nieco mniejszy wynik, czyli 610,008 punktów. Trzeba przyznać, że nowy gadżet chłodzący może okazać się ciekawym wynalazkiem.

Xiaomi Smartphone Cooler – aktywne chłodzenie do smatfonów?

Warto się przyjrzeć aktywnemu chłodzeniu, które zaprezentowało Xiaomi. Producent zapewnia, że potrafi ochłodzić smartfon do 10 stopni Celsjusza w 10 minut. Chłodzenie wyposażone jest w 5 łopatek, które rozpędzają się do  6000 obrotów na minutę. Gadżet ma osiągnąć maksymalną głośność 30dB. Urządzenie zasilane jest portem USB-C przy 5V i 2A. Cooler ma być uniwersalny, obsłuży smartfony o szerokości 67-88mm. Xiaomi Smartphone Cooler wyceniony jest w chinach na 18$ (~71 zł).

Źródło: GizChina

Jakie osiągi ma Twoje urządzenie?

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać