techunbox logo v2

Xiaomi zamyka stacjonarne sklepy i rozpoczyna promocje online!

xiaomi zamyka stacjonarne sklepy rozpoczyna promocje online

W związku poważną sytuacją epidemiczną na świecie Xiaomi postanowiło zamknąć wszystkie sklepy Mi Store do odwołania.

Sklepy stacjonarna zamknięte, a sklepy internetowe z promocjami

Autoryzowane sklepy internetowe mi-home.plmi-store.pl oraz mimarkt.pl w dalszym ciągu działają normalnie, a nawet pojawiły się ciekawe promocje. Promocje obejmują między innymi najnowsze smartfony producenta. Dodatkiem do promocji jest także darmowa dostawa (od 99zł), zakupy ratalne oraz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni. Aktualne promocja trwa do 29 marca 2020 r..

Do smartfonów objętych promocją należą:

  • Redmi 7A 16GB w cenie 349 zł
  • Redmi 8A 32GB w cenie od 499 zł
  • Redmi Note 8 Pro 64GB w cenie 999 zł
  • Redmi Note 8 Pro 128GB w cenie 1099 zł
  • Xiaomi Mi Note 10 128GB w cenie 2199 zł

Promocja jest także na Xiaomi Mi 9T Pro w wersji 128GB (1999 zł). Każdy kupujący otrzyma bon o wartości 300zł do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepie internetowym.

Xiaomi na temat COVID-19 – #NoMiWithoutYou

Drodzy Mi Fani,

przede wszystkim, mam nadzieję, że jesteście bezpieczni i pozostajecie w zdrowiu w obliczu zagrożenia, jakim jest wirus COVID-19. To trudny czas dla nas wszystkich, dlatego tak ważne jest, abyśmy zachowali spokój, unikali panicznych zakupów oraz zawsze weryfikowali źródła informacji. Chcemy Was zapewnić, że jesteście dla nas bardzo ważni, bo przecież #NoMiWithoutYou. Dlatego proszę Was, abyście czerpali informacje tylko od zaufanych instytucji oraz ekspertów zdrowia publicznego.

Dla Xiaomi zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów i klientów ma ogromne znaczenie. Dlatego jako Dyrektor Generalny Xiaomi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, oraz krajów nordyckich, zachęcam wszystkich do zadbania o własne zdrowie, poprzez częste mycie rąk, spożywanie zdrowych posiłków, dostateczną ilość snu i regularne czyszczenie swojego smartfonu. Porady, jak dezynfekować telefon znajdziecie na naszych platformach społecznościowych.

Oprócz wskazówek zdrowotnych, mam dla Was również kilka informacji. Jako firma wyznaczająca trendy w stylu życia, wspierana przez społeczność ludzi uwielbiających wyzwania i ciekawych świata, oddział Xiaomi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajów nordyckich przygotował szereg planów na 2020 rok. Wprowadzimy na rynek wiele produktów z kategorii lifestyle i smart – od topowych smartfonów po sprzęty domowe. Każde urządzenie będzie prezentowane właśnie z myślą o Was, byście czuli satysfakcję z jego użytkowania.

Środowisko biznesowe Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajów nordyckich bardzo odczuwa obecną trudną sytuację. Wpływa to na nasze i tak już niskie marże. Pomimo to, zrobimy co w naszej mocy, aby niezmiennie dostarczać produkty wysokiej jakości w uczciwych cenach. Xiaomi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz krajach nordyckich nie podniesie cen produktów, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne.

Tymczasem będziemy stale monitorować dynamicznie zmieniającą się sytuację. Wszyscy jesteśmy częścią szerszego społeczeństwa i obywatelami świata. Uważajmy na siebie nawzajem.

Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich nowościach! Bądźcie z nami!

Z pozdrowieniami,
Tony Chen

Dyrektor Generalny Xiaomi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej & Krajów Nordyckich

xiaomi tomy chen

Pamiętajcie także dezynfekowaniu Waszych Xiaomi!

Źródło: Informacje prasowe

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać