techunbox logo v2

Z Allegro Smart skorzystasz z darmowych przesyłek kurierskich!

Z Allegro Smart Skorzystasz Z Darmowych Przesyłek Kurierskich!

Największy polski marketplace wprowadził rok temu usługę Smart. Dzięki tej usłudze do tej pory można było korzystać z darmowych przesyłek do Paczkomatów, kiosków Ruchu, usług odbioru w punkcie Poczty Polskiej (Żabka, Biedronka, Stacja Orlen) i listów poleconych.

Z Allegro Smart kurier za darmo?

Allegro wprowadza usługi kurierskie do oferty, będzie ona dostępna już od 25 listopada. Wydaję się to niemożliwe, że za 49 zł / rok (8,99 zł / msc) możemy mieć nielimitowane dostawy kurierskie. Jedyny kruczek, jaki znalazłem to zmieniona kwota, od której będzie można skorzystać z darmowej dostawy. W przypadku odbiorów w punkcie i listów poleconych jest to kwota zamówienia minimum 40 zł, a w przypadku nowej propozycji kurierskiej będzie to minimum 100 zł.

Nowa oferta = tańsze przesyłki kurierskie nawet dla ludzi bez Smarta

Allegro wymusza cenę 10,99 zł za przesyłkę kurierską, aby mogła być ona zwrócona sprzedającemu. Aktualnie nie ma możliwości ustawienia odrębnych kosztów wysyłki bazujących na wartości koszyka. Co finalnie oznacza, że każda paczka nawet poniżej 100 zł będzie kosztowała tylko 10,99 zł, jeśli sprzedawca chce korzystać z przywilejów Smarta.

Źródło: Allegro Smart dla sprzedającychUsługa Allegro Smart

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać