techunbox logo v2

JBL REFLECT Eternal to słuchawki bezprzewodowe, których nie trzeba będzie ładować!

jbl reflect eternal

Słuchawki, których nie trzeba będzie w ogóle ładować? Kwestia zapomnienia o ładowarkach, kablach to jest coś, do czego na pewno dążymy.

Jak naładować JBL REFLECT Eternal?

Słuchawki oczywiście będą potrzebowały energii do działania, ale cały haczyk tkwi w bezoosbługowym sposobie ładowania. Słuchawki będzie można ładować energią słoneczną. Bardzo ciekawy jest przelicznik czasu na działanie słuchawek. Półtora godzina na zewnątrz to aż 68 godzin działania. Co jest warte jeszcze wspomnienia, wcale nie trzeba będzie wychodzić na zewnątrz, słuchawkom ma wystarczyć nawet sztuczne naświetlenie. Ponadto JBL Reflect Eternal będą miały zwykły port ładowania, w razie problemów z ładowanie solarnym.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. Słuchawki będą posiadały podstawowe funkcjonalności każdych słuchawek, a w tym także odbieranie połączeń. Ze słuchawkami połączymy się dzięki Bluetooth 5.0. Sprzęt jest ponadto wodoodporny – certyfikat IPX4.

Producenta można wesprzeć na portalu indiegogo.com. Słuchawki wycenione są na 165$, aktualnie można je kupić troszkę taniej ze względu na prowadzoną kampanię crawdfundingową.

Źródło: INDIEGOGO

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać