techunbox logo v2

Samsung Galaxy S11+ to kolejny smartfon z „wielką płytą indukcyjną”

Samsung Galaxy S11+ To Kolejny Smartfon Z Płytą Indukcyjną

Pierwsze rendery Galaxy S11+ zawitały na Twittera @Onleaks. Już wcześniej pojawiły się Galaxy S11 i S11e. Smartfon prawdopodobnie zadebiutuje początkiem 2020 roku.

Aparaty w Samsungu Galaxy S11+

Bez wątpliwości można powiedzieć, że po pierwsze rzuca się w oczy „wielka płyta indukcyjna” zawierająca aparaty. Ciekawe czemu cała zawartość „płyty” wydaję się, że jest poukładana wręcz losowo. Będziemy mieli do czynienia z aż pięcioma aparatami i dwoma sensorami. Drugi czujnik to prawdopodobnie laserowy autofocus. Według przecieku kamera będzie mogła robić zdjęcia w 108MP i z 5 krotnym zoomem optycznym. Możliwe jest też, że smartfon będzie nagrywał filmy w rozdzielczości 8K. Przedni aparat tak samo, jak w przypadku S10 będzie w stylu „Punch hole” czyli dziury w ekranie.

Ekran i Body Samsung Galaxy S11+

Według przecieku smartfon będzie miał zakrzywiony ekran o wielkości 6.9 cala. Ekran tak jak w przypadku poprzednik będzie zrobiony w technologii AMOLED, a czytnik linii papilarnych będzie znajdował się w nim. Galaxy S11+ będzie wielkości 166.9 x 76 x 8.8 mm, w tym licząc wysokość 10.2 mm wraz z wystającymi aparatami. Przyciski głośności oraz włącznik będą po lewej stronie, a także port USB-C oraz głośniki będą na dole.

Czy podoba Ci się wygląd Samsunga Galaxy S11+?

Źródło: Twitter

udostępnij
autor
komentarze
może Ci się spodobać